تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

با حضور جمعی از فرماندهان نظامی صورت گرفت؛
3 تغییر مدیریتی در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان
فرمانده تیپ 12 قائم (عج) سمنان، جانشین و نیز معاون هماهنگ کننده جدید سپاه استان سمنان در آیینی با حضور مسئولان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مرآت، آیین تودیع و معارفه فرمانده تیپ 12 قائم(عج) سمنان، جانشین و نیز معاون هماهنگ  کننده سپاه استان سمنان با حضور سردار مهدی مهدوی نژاد، جانشین بازرسی و تعالی سپاه کل کشور، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و جمعی از مسئولان در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد.

در این آیین از تلاش های صادقانه سرهنگ پاسدار اسحاق موحدیان جانشین سابق فرماندهی سپاه استان، سرهنگ پاسدار مهدی اصغری معاون هماهنگ کننده سابق سپاه استان و سردار سید مرتضی قاسم زاده فرمانده سابق تیپ 12 قائم (عج) سمنان تقدیر شد.

در این مراسم سرهنگ پاسدار منصور شوقانی به عنوان جانشین جدید فرماندهی سپاه استان سمنان، سرهنگ پاسدار علی خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان و سرهنگ پاسدار احمد برسلانی نیز به عنوان فرمانده جدید تیپ 12 قائم (عج) معرفی شدند.

پاسداری از ارزش های انقلاب افتخار بزرگی است

سردار مهدی مهدوی نژاد جانشین بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه با اشاره به اینکه پاسداری از آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخاری بزرگ است، گفت: خوشا به حال آن دسته از افرادی که این جایگاه را درک و از ظرفیتی که خدواند در اختیار آنها قرار داده در حد مطلوب استفاده کرده اند.

جانشین بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه در ادامه افزود: برخی ها در این مسیر قرار گرفته اند ولی نمی توانند از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کنند و سردرگم هستند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب بزرگترین نعمت خداوند به ما بود، بیان کرد: باید از این ظرفیت نهایت استفاده را برد و در جهت حفظ آن تلاش کرد.

مهدوی نژاد با اشاره به توطئه های مستکبران علیه مسلمانان منطقه اظهار کرد: وحدت و انسجام میان مسلمانان باید هر روز مستحکم تر شود.

جانشین بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه با بیان اینکه توطئه های دشمنان علیه ایران همچنان ادامه دارد، گفت: امروز با تشکیل گروه هایی با نام اسلام می خواهند نظام جمهوری اسلامی ایران را از مدار جامعه خارج کنند.

وی با توجه به اینکه نیروی انسانی عنصر تعیین کننده در جبهه حق و باطل است، اظهار کرد: حلب و دیرالزور یکی پس از دیگری با درگیری و تلاش های رزمندگان ما پاکسازی شد.

مهدوی نژاد با اشاره به اینکه امروز تحولی در نیروی انسانی ایجاد شده است، گفت: بسیجییان عراقی که در خط عراق می جنگند در برخی ابعاد از ما پیشی گرفته اند.

وی با اشاره به 4 وظیفه درعرصه جهاد کبیر از دیدگاه رهبر معظم انقلاب بیان کرد: تبببین روشنگری و رساندن ذهنها به اعماق حقایق و مسائل- حفظ شعارهای انقلاب با ژرف نگریدر آنها – تربیت کادرهای شایسته و صالح برای نظام مدیریتی کشور- تدوین تجربه های متراکم انقلاب با کار علمی از مولفه های جهاد کبیر است.

جانشین بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه با اشاره به اینکه امروز شهید حججی پرچم جمهوری اسلامی ایران در منطقه شده است، اظهار کرد: شهید حججی در یگان اصفهان داشته خدمت می کرد و با حضور در سوریه در مقابل داعشی ها جنگید و در راه اسلام سرش را تقدیم کرد.

وی در ادامه افزود: امروز باید ببینیم در دل شهید حججی چه گذشته است همان لحظه ای که با خطر مواجه و خلوصی که در دلش ایجاد می شود و تصمیم می گیرد که عکس العملی در مقابل دشمنان نشان دهد.

جانشین بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه با بیان اینکه رزمندگان به علت داشتن جوهره انسانی در مقابل داعشی ها ایستاده و مبارزه می کنند، گفت: به فرموده رهبر کبیر انقلاب جوانان امروز اگر از جوان دیروز بهتر نباشند، کمتر نیستند.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه