شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان:    
106درصد برنامه تعهد اشتغال در استان سمنان محقق شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: برنامه پیش‌بینی شده ایجاد اشتغال از طریق مراکز کاریابی امسال یک‌هزار و ۶۶۵ نفر بوده که با به‌کارگیری یک‌هزار و ۷۷۲ نفر معادل ۱۰۶ درصد تعهد محقق شد.

به گزارش مرآت، اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: از ابتدای سال 96  تا کنون91 تعاونی در استان سمنان ایجاد شده که  منجر به اشتغال 993 نفر شده است. از 10 هزار و 87 تعاونی بانوان کشور تعداد 137تعاونی در استان سمنان فعال است که 1.38درصد تعاونی‌های کل کشور است.

مدیر‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به اینکه 92 هزارو 787 تعاونی در کل کشور فعال است خاطرنشان کرد: در استان سمنان یک‌هزار و 76 تعاونی فعال وجود دارد که معادل 1.17 درصد از تعاونی‌های کل کشور است.

مدیر‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت:  حوادث منجر به فوت 9 ماهه امسال نسبت به سال گذشته بیش از 10  درصد در استان سمنان کاهش یافته است.

غنیان خاطرنشان کرد: در 9 ماهه سال گذشته  هشت نفر در حوادث حین کار فوت شدند که در مدت مشابه سال جاری  هفت نفر فوت شدند. به طور کلی در سال گذشته یازده نفر در حوادث کار در استان سمنان فوت شدند.

تسنیم

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه