تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۹۸ درصد راه‌های کشور تا سال ۱۴۰۰ زیرپوشش اینترنت قرار می‌گیرند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توسعه پوشش شبکه اینترنت در کشور گفت: ۹۸ درصد راه‌های کشور تا سال ۱۴۰۰ زیرپوشش اینترنت قرار می‌گیرند.

به گزارش مرآت، حسین فلاح معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: پوشش نسل سه و چهار اینترنت در یک هزار و 246 روستای کشور انجام‌شده است.

وی با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن پوشش اینترنت همه شهرهای جدید کشور افزود: یکی دیگر از اولویت‌های وزارت ارتباطات توسعه و ارتقای پوشش جاده‌های کشور است.

6 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور فاقد پوشش مخابراتی و ارتباطی است

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از زیرپوشش قرار گرفتن خدمات اینترنتی بیش از 98 درصد از راه‌ها و جاده‌های کشور تا سال 1400 خبر داد.

فلاح با اشاره به اینکه 18 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور زیرپوشش مخابراتی است عنوان کرد: حدود 6 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور فاقد پوشش مخابراتی و ارتباطی است.

وی در مورد مشکلات موجود در حوزه ارائه خدمات اینترنتی خاطرنشان کرد: عمده مشکلات در این حوزه مربوط به بخش روستایی است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از در دستور کار قرار گرفتن تقویت پوشش مخابرات و ارتباطات در بخش روستایی خبر داد و عنوان کرد: در حال حاضر در بخش شهری و جاده‌ای در حوزه پوشش اینترنت مشکل خاصی وجود ندارد.

فلاح اظهار داشت: عده‌ای از مردم بر این عقیده‌اند که دکل‌های مخابراتی سلامت مردم را به خطر می‌اندازد؛ به همین دلیل در برابر نصب دکل در نقاط کور شهری از خود مقاومت انجام می‌دهند؛ این در حالی است که اپراتورها آمادگی پوشش مخابراتی در نقاط کور شهری هستند.

وی عنوان کرد: هیچ مدرک و سند اثبات‌شده‌ای مبنی بر مضر بودن دکل‌های مخابراتی برای مردم وجود ندارد و این فرهنگی غلط است که در بین مردم نهادینه‌شده است.

تسنیم

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه