تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
۸۶ مورد عملیات حادثه و حریق در شهر سمنان امدادرسانی شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از انجام ۸۶ مورد عملیات حادثه و حریق طی اسفندماه سال گذشته در این شهر خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۷ مورد به چهارشنبه آخر سال مربوط می‌شود.

به گزارش مرات، سعید اسمعیل پور رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان ضمن بیان اینکه ۸۶ مورد عملیات حادثه و حریق اسفندماه در شهر سمنان امدادرسانی شد، ابراز داشت: از این تعداد ۴۷ مورد آتش‌سوزی و ۳۹ مورد عملیات امداد و نجات در این شهرستان به وقوع پیوسته است.

او بابیان اینکه از تعداد آتش‌سوزی‌های ماه گذشته ۲۷ مورد به آتش‌سوزی معابر و ساختمان‌های متروکه و ضایعات در چهارشنبه آخر سال مربوط می‌شود، افزود: این تعداد حریق همگی توسط نیروی‌های عملیاتی امدادرسانی شدند وهیچ گونه تلفاتی در این شب گزارش نشده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه تعداد هفت مورد از این حوادث آتش‌سوزی و امداد و نجات خارج از محدوده شهری بود که توسط نیروی‌های عملیاتی به‌خوبی پوشش داده‌شده است، ابراز داشت: تعداد نجات‌یافتگان ماه گذشته در این عملیات‌ها ۲۷ نفر مرد و زن گزارش می‌شود.

اسمعیل پور ضمن بیان اینکه مأموران آتش‌نشانی شهر سمنان در ۳۹ مورد حادثه جداگانه امداد و نجات نیز شرکت داشته و به شهروندان و هموطنان امدادرسانی کردند، تصریح کرد: بیشترین آمار حوادث با ۲۲ مورد به محبوس شدن افراد در اماکن و آسانسور مربوط می‌شود.

او ضمن بیان اینکه در آخرین ماه سال ۹۸ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان نزدیک به دو هزار و ۷۷۹ تماسی که با سامانه ۱۲۵ زده‌شده، پاسخ داده است، افزود: از این میزان تماس آتش‌نشانی با مجموع ۳۳ ساعت و ۳۱ دقیقه عملیات اطفا و امداد و نجات و میانگین سه دقیقه و ۳۴ ثانیه زمان رسیدن به محل حادثه به کار خود پایان داده است. 

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه