تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۸۵۰ میلیارد تومان بیمه‌نامه تولیدی در سمنان صادر شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: ۸۵۰ میلیارد تومان بیمه‌نامه تولیدی سال ۹۸ در استان صادر شد .

به گزارش مرآت ،  امیر خلیلی خواه روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: برخی از شرکتهای صنعتی و تولیدی استان سمنان شرکتهای بیمه ای خود را در خارج از استان انتخاب می کنند اما پرداخت خسارت در استان انجام می شود.

وی با بیان اینکه برخی از شرکتهای بیمه ای خصوصی با سیاست های اقتصادی استان سمنان همراهی قابل قبولی ندارند، ادامه داد: مشارکت شرکت های بیمه ای در اصلاح نقاط پرخطر و حادثه‌خیز جاده ای استان ، نقش موثری در اعتماد و جلب رضایت مردم خواهد داشت . 

 مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان با اشاره به اینکه ضریب خسارت در استان حدود ۳۷ درصد است، گفت: به منظور کمک به اقتصاد استان و بیمه روستایی، بهتر است شرکتهای بیمه ای از محل ارزش افزوده پرداخت شده به دهیاری ها و مشارکت مردم در روستاهای استان ، تمام خانه های روستایی استان را بیمه کنند.  

وی بیان کرد: پیشنهاد می شود با کمک شرکتهای بیمه ای و تبدیل حساب پس انداز کوتاه مدت کارمندان دولت به بیمه عمر و سرمایه گذاری کارکنان، زمینه ارایه خدمات بیشتر به کارمندان و بهره مندی بیشتر آنان از سود حاصله و همچنین  ارتقای فرهنگ بیمه ای و افزایش ضریب پوشش بیمه فراهم شود.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان یادآور شد: بیش از ۴۰ درصد از سهم بیمه ای شرکتهای صنعتی و تولیدی استان متعلق به شرکت بیمه ایران است .

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه