تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در استان سمنان:   
۸۳ نامزد در چهار حوزه انتخابیه استان سمنان رقابت خواهند کرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در استان سمنان گفت: تبلیغات انتخاباتی در سطح استان با حضور ۸۳ نامزد در چهار حوزه انتخابیه از فردا، بیست و چهارم بهمن ماه جاری آغاز می‌شود.

به گزارش مرآت،  حجت‌الاسلام حسنعلی عربی  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در استان سمنان،  با بیان اینکه ۱۵۸ نفر برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سطح حوزه‌های انتخابیه استان سمنان نام نویسی کردند، بیان کرد: پس از بررسی و اعلام نظر، صلاحیت ۸۰ نفر از این افراد تأیید شد.

وی با اشاره به رد صلاحیت ۵۴ نفر در داوطلبان حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان سمنان، افزود: ۲۴ نفر در طول فرایندهای نظارتی انتخابات انصراف خود را اعلام کردند.

آغاز کارزار رسمی از فردا

رئیس هیئت نظارت انتخابات استان سمنان، با بیان اینکه سه نفر از داوطلبان حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از استان درخواست انتقالی دادند، بیان کرد: با انتقالی یک نفر در شاهرود و میامی و همچنین دو نفر در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان موافقت شد.

عربی بیان کرد: مجموع این مسائل سبب شد تا نهایتاً کارزار انتخاباتی استان سمنان برای ۸۳ نامزد ورود به مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم از فردا پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه ۹۸ آغاز شود.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.