دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان:    
۸۰هزار نسخه الکترونیکی دراستان سمنان صادر شد/تقویت خدمات غیرحضوری
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان با تأکید بر لزوم تقویت خدمات غیرحضوری در استان گفت: ۸۰ هزار نسخه الکترونیکی در مراکز درمانی سمنان صادر شده است.

به گزارش مرآت،  سید مجتبی اکرم صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سازمان تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه طرح ۳۰۷۰ سازمان تأمین اجتماعی گامی نوین در مسیر خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان و ذینفعان سازمانی است، اظهار داشت: در این مدت حدود ۸۰ هزار نسخه به‌صورت الکترونیکی در مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی استان سمنان صادرشده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای کامل این پروژه و رونمایی از خدماتی که به‌طور کامل غیرحضوری شده است سالانه حدود ۷۰ میلیون بار مراجعه به واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی کاهش می‌یابد، افزود: حذف دفاتر درمانی و اجرای نسخه‌نویسی الکترونیک از اقدامات اساسی سازمان در تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان تأکید کرد: علاوه بر ارائه خدمات درمانی رایگان در مراکز ملکی سازمان فراهم بودن زمینه بهره‌مندی بیمه‌شدگان از سایر خدمات موردنیاز در بخش درمان غیرمستقیم موجب رضایتمندی ذینفعان سازمانی شده است.

اکرم بابیان اینکه طرح نسخه الکترونیک یک طرح ملی بوده و نشان از ارتقا بخش درمان سازمان به شیوه‌های نوین خدمت‌رسانی در راستای تکریم بیمه‌شدگان است، خاطرنشان کرد: پرداخت و به‌روزرسانی مطالبات مراکز طرف قرارداد به‌ویژه دانشگاه علوم پزشکی در راستای ارتقا جایگاه خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان سازمانی در دستور کار این سازمان قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه هشت درمانگاه و یک بیمارستان ملکی تحت مدیریت این سازمان قرار دارد، اضافه کرد: سطح‌بندی ارائه خدمات در مراکز درمانی زمینه دسترسی مناسب و توزیع عادلانه خدمات درمانی را برای بیمه‌شدگان فراهم می‌سازد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.