تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۷۰ پرونده تخلف در عرصه مرغ و تخم‌مرغ در استان سمنان تشکیل شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان گفت: ۷۰ فقره پرونده تخلف با موضوع توزیع، گرانفروشی و عرضه گوشت مرغ و تخم‌مرغ در یک ماه گذشته در این استان تشکیل شد.

به گزارش مرآت،سید مهدی برهانی روز یکشنبه در گفت و گو باخبرنگاران اظهار داشت: واحد گشت مشترک اتاق اصناف به منظور جلوگیری از عرضه بالاتر از قیمت مصوب مرغ گرم و منجمد و نیز تخم مرغ با حضور نمایندگان پلیس آگاهی، دامپزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان سمنان، نظارت‌ها را تشدید کرده است.

وی به توزیع مرغ گرم در شهرستان‌های استان سمنان اشاره و خاطرنشان کرد: این مساله در شهرستان سمنان مطلوب تر انجام شد اما در برخی از نقاط استان با کمبود مواجه بودیم که با هماهنگی‌ها به زودی برطرف می‌شود.

برهانی ابراز داشت: تامین مرغ گرم به عهده سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان است و برای برطرف شدن کمبود این قلم کالا در برخی از شهرستان‌ها تلاش می شود.

وی با اشاره به اینکه گرانفروشی عمده تخلف عرضه مرغ گرم و منجمد در سمنان است، بیان کرد: تشدید نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده این کالای اساسی منجر به تشکیل ۷۰ فقره پرونده در استان سمنان شد.
برهانی با اشاره به ابلاغ قیمت مصوب عرضه مرغ و تخم‌مرغ، تصریح کرد: بازرسی‌ها در تمام شهرستان‌های استان سمنان به منظور جلوگیری از گرانفروشی و هرگونه اختلال در بازار تشدید شد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان یادآور شد: براساس نرخ ستاد تنظیم بازار استان و برای خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان مرغ با قیمت هر کیلوگرم مصوب ۱۵۷ هزار و ریال و مرغ منجمد ۱۳۰ هزار ریال توزیع می شود.

استان سمنان دارای ۵۱۱ واحد فعال در تولید انواع طیور است.

 

 

 

 

ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه