شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس ستاد اقامه نماز استان:
۷۰ مبلغ برای ترویج نماز به مدارس روستاهای استان سمنان اعزام شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان بابیان اینکه برای اجلاسیه نماز ۷۰ مبلغ به روستاهای استان اعزام شدند، گفت: در این راستا ۴۰۰ نشست دانش‌آموزی نیز صورت گرفت.

به گزارش مرآت، حجت‌الاسلام محمدرضا شمس‌الدین رئیس ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه ۷۰ مبلغ از سوی تبلیغات اسلامی حوزه علمیه به مدارس روستاهای استان برای اجلاسیه اعزام شدند، ابراز داشت: دریکی دو ماه اخیر ۴۰۰ نشست دانش‌آموزی برگزار و اصلاح نمازخانه ۱۲۰ مدرسه در دستور کار قرار گرفت.

وی بابیان اینکه استان سمنان در بین دو حرم قرار دارد و همین امر حضور سالانه ۲۰ میلیون زائر را فراهم می‌کند، اضافه کرد: برخورداری از نمازخانه‌های بین‌راهی درخور زائران یکی از هدف‌گذاری‌ها است که برای تحقق آن ۱۰ مسجد و نمازخانه بین‌راهی ساخته می‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان بابیان اینکه مدارس استان نیز از نمازخانه‌های مناسب برخوردار خواهند شد، ابراز داشت: با توجه به اینکه برای آموزش و ترویج نماز می‌بایست از کودکی آغاز کرد بنابراین بهترین ظرفیت برای ترویج این کار فرهنگی استفاده از آموزش‌وپرورش است.

شمس‌الدین در ادامه تصریح کرد: اصلاح و تجهیز نمازخانه‌های ادارات نیز در دستور کار قرار دارد بنابراین به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد تا اقدامات خود را در این راستا توسعه دهند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه بیست و هفتمین اجلاسیه سراسری نماز با موضوع شیوه‌های نوین دعوت به نماز در حال برگزاری است بنابراین تلاش شد تا طی این رویداد بزرگ جلسات و نشست‌های آموزشی برگزار و همچنین پیرامون آخرین دستاوردهای حوزه نماز با حضور صاحب‌نظران بحث و تبادل‌نظر شود.
مهر
انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه