دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان؛
۶۸ نفر به جرم حمل چوب قاچاق در دامغان دستگیر شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: ۳۶ خودروی حمل چوب قاچاق از ابتدای امسال در شهرستان توقیف و در این راستا تاکنون ۶۸ نفر دستگیر شدند.

به گزارش مرآت، علی اکبر عباسی راد  در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: طرح کنترل و بازرسی از محموله های چوب و محصولات جنگلی با همکاری نیروی انتظامی دامغان و یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در سه راهی چشمه علی دامغان در حال اجرا است. 

وی ادامه داد: به‌منظور جلوگیری از حمل چوب قاچاق، طرح کنترل و ایست بازرسی در سه راهی چشمه علی دامغان که محل تردد خودروهای حامل چوب از استان مازندران به استان سمنان است، اجرا می‌شود.

عباسی راد اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۷۰۰ کیلوگرم انواع محصولات مرتعی بدون مجوز، ۸۳ تن چوب جنگلی و مرتعی و هفت تن زغال تاغ در دامغان کشف و ضبط شد. 

وی اضافه کرد: خودروهای حامل چوب و محصولات جنگلی باید جهت دریافت پروانه حمل به منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان مراجعه و حکم دریافت کنند. 

عباسی راد تصریح کرد: حمل هر گونه چوب و محصولات جنگلی بدون مجوز ، قاچاق است و در صورت مشاهده، توقیف می‌شود.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت:حفظ و نگهداری از نعمت‌های الهی وظیفه همگانی است و مشارکت آحاد مردم موجب ممانعت از دستبرد متجاوزان و فرصت طلبان به این سرمایه ملی می‌شود.

مردم می‌توانند هر گونه برداشت غیرمجاز از سطح عرصه‌های منابع طبیعی را با شماره تلفن امداد جنگل و مراتع ۱۵۰۴ و یا ۳۵۲۴۲۲۴۰ گزارش کنند.

شهرستان دامغان دارای یک میلیون و ۴۸۹ هزار و ۶۹۲ هکتار اراضی ملی است که تاکنون برای ۹۸ درصد از آن سند مالکیت به نام دولت صادر شده است.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.