تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
۶۷ درصد روستا‌های استان سمنان تحت پوشش اینترنت پهن باند است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سمنان با اشاره به وضعیت ارتباطات مناطق محروم گفت: در حال حاضر ۶۷ درصد روستا‌های استان تحت پوشش اینترنت پهن باند است.

به گزارش مرآت، سید یاسر حسن‌پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با اشاره به اینکه ارائه خدمات ارتباطی و تحقق دولت الکترونیک یکی از مهم‌ترین رویکرد‌های این نهاد است، گفت: در حال حاضر ۶۷ درصد روستا‌های استان سمنان تحت پوشش اینترنت پهن باند است.

او بابیان اینکه جاده سمنان به مهدی‌شهر و بالعکس از ظرفیت فنّاوری ۳ جی و ۴ جی به‌واسطه نزدیکی این جاده به شهر برخوردار است، افزود: پایه و اساس جاده‌ای اصلی استان غیر از جاده حرم تا حرم بر مبنای فنّاوری ۲ جی است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان تصریح کرد: در موارد خاصی مثل شهر‌هایی که از فنّاوری ۳ جی و ۴ جی برخوردار هستند و به جاده اصلی نزدیک است باعث می‌شود این مسیر نیز مجهز به فنّاوری مذکور می‌شود.

حسن‌پور با اشاره به اینکه ۸۵ درصد جاده حرم تا حرم در استان دارای فنّاوری ۳ جی و ۴ جی است، یادآور شد: این جاده از ابتدای ایوانکی تا انتهای حوزه استان سمنان بعد از عباس‌آباد میامی را پوشش می‌دهد.

او اضافه کرد: مابقی جاده‌های اصلی استان سمنان تعهد پروانه‌ای برای اینترنت پهن باند سیار ندارند و فقط پوشش تلفن سیار در تمامی مسیر‌های اصلی برقرار است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با تأکید بر اینکه سه اپراتور در سطح استان پوشش دهی دارد و خدمات ارائه می‌کند، یادآور شد: درمجموع یک هزار و ۴۵۱ سایت تلفن همراه در سطح استان وجود دارد.

حسن‌پور گفت: از مجموع این سایت‌ها ۵۷۱ مورد ۲ جی، ۴۷۵ مورد ۳ جی و ۴۰۵ مورد ۴ جی است که بستر ارتباطات را در سطح استان فراهم می‌کنند.

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه