دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:
۶۴۰ طرح اشتغال برای نیازمندان استان سمنان اجرا شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه کمیته امداد از اشتغال محرومان جامعه و توانمند سازی آنها حمایت می کند، گفت: در این راستا ۶۴۰ طرح اشتغال برای نیازمندان استان اجرا شد.

به گزارش مرآت، محسن مسعودیان راد در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به توانمند سازی نیازمندان و محرمان و همچنین افراد تحت پوشش کمیته امداد با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی و تسهیلات حمایتی، بیان کرد: در سال جاری طرح اشتغال برای مددجویان و نیازمندان جویای شغل استان سمنان اجرا شده است.

وی با اشاره به حمایت‌های مادی معنوی و مشاوره‌های شغلی و… برای نیازمندان و مددجویان کمیته امداد استان سمنان، افزود: توانمند سازی افراد تحت پوشش یکی از مهمترین محورهای کاری کمیته امداد محسوب می‌شود.

ایجاد فرصت‌های شغلی

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: در این مسیر کمیته امداد تفاهم‌نامه‌ای را با مرکز آموزش فنی حرفه‌ای امضا کرده که موضوع آن آموزش یک هزار و ۲۰۰ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و نیازمند در سراسر استان است.

مسعودیان راد با بیان اینکه آموزش مهارت‌های شغلی می‌تواند شانس اشتغال مددجویان را افزایش دهد، ابراز کرد: بسیاری از مددجویان کمیته امداد با همین مهارت‌ها و دریافت تسهیلات خوداشتغالی امروز به کار مشغول هستند و بعضاً تولیداتشان در زمینه‌های دامداری، کشاورزی، صنایع دستی و صنعت و… بازار فروش خوبی نیز دارد.

وی با بیان اینکه در سال جاری سه هزار و ۴۷۵ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان سمنان در نظر گرفته شده است، بیان کرد: پیش بینی می‌شود این میزان اشتغال با اعطای ۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات بانکی اشتغال‌زایی محقق شود.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.