تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    سرلشکر صفوی:
۶۰ فرمانده نهضت خاطره گویی داریم/ می‌خواهیم جلوی تحریف را بگیریم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: یکی از اهداف خاطره‌گویی ما این است که سطوح مختلف جنگ را به تصویر بکشیم و از تحریف حقایق جنگ جلوگیری کنیم.

به گزارش مرآت ،سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، صبح امروز (یکشنبه) در مراسمی با عنوان «تداوم دفاع مقدس در جبهه مقاومت» که به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بررسی نقش جبهه مقاومت در نظم جدید منطقه‌ای که در محل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با نشان دادن دفتری اظهار داشت: قبل از صحبت عرض کنم که جعبه سیاه خاطرات جنگ من این دفتر است که آن را در مواقع خاص باز می‌کنیم. ضرورت ضبط و ثبت خاطرات دفاع مقدس، بیان حقایق و واقعیت‌های دفاع مقدس رزمندگان ارتش، سپاه و بسیج جهت افزایش تاب آوری و مقاومت ملی ایران برای پیروزی در جنگ و دفاع مقدس است‌.

وی عنوان کرد: از چند سال قبل که مقام معظم رهبری به من گفتند به مراکز آموزشی برویم و برای جوانان خاطره بگوییم، ستاد نهضت خاطره گویی تاسیس و آن را به یک ساختار تبدیل کردیم. در این نهضت اهدافی مانند تبیین ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جنگ برای جوانان کشور و ترجمه آن برای ملت‌های دیگر منطقه است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود: در بیان این خاطرات عوامل، دلایل و ناکامی‌های دفاع مقدس را بیان می‌کنیم. ما دو مرحله در عملیات بدر و خیبر نتوانستیم منطقه را تثبیت کنیم و زور دشمن بیشتر بود. طرح‌مان آن طور که باید اجرا نشد. محصول خیبر و بدر و تجربه آن، عملیات پیروزمند فاو شد.

سرلشکر صفوی تصریح کرد: فرماندهان نهضت خاطره گویی در حال حاضر ۶۰ نفر هستند که امیدواریم این تعداد به ۱۰۰ نفر برسد. این‌ها چیزهایی را می‌دانند و می‌گویند که برای مردم ما و مردم منطقه قدرت و الهام بخش است‌. یکی دیگر از اهداف خاطره گویی ما این است که سطوح مختلف جنگ را به تصویر بکشیم و از تحریف حقایق جنگ جلوگیری کنیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه