شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

فرمانده انتظامی استان خبر داد:
۵۷ فقره سرقت در کارنامه سیاه ۲ معتاد شیشه‌ای
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: مأموران انتظامی بخش ایوانکی شهرستان گرمسار حین گشت زنی به یک دستگاه مزدا دوکابین مشکوک شده و اقدام به متوقف کردن آن کردند.

به گزارش مرآت، سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: مأموران انتظامی بخش ایوانکی شهرستان گرمسار حین گشت زنی به یک دستگاه مزدا دوکابین مشکوک شده و اقدام به بررسی موضوع می نمایند که در نهایت سرنشینان خودرو با دیدن پلیس از صحنه فرار که ماموران با اجرای طرح مهار پس از دقایقی تعقیب و گریز دستگیر می شود.

سردار قاسمی ادامه داد: با استعلام از سامانه پلیس آگاهی مشخص شد خودرو در ۲۷ آبان سال جاری در تهران سرقت شده که به همین دلیل هر دو سرنشین مزدا تحت بازجویی های دقیق قرار گرفته‌اند ، دو متهم ۳۴ و ۳۶ ساله ساکن تهران هستند که در پرونده آنان سوابق متعدد کیفری همچنین اعتیاد شدید به ماده مخدر صنعتی شیشه وجود دارد.

 به گفته سردار قاسمی در تحقیقات تکمیلی و بررسی های فنی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گرمسار این دو معتاد شیشه ای به ۵۷ فقره انواع سرقت از جمله داخل خودرو کشف و رزمی ادوات و لوازم کشاورزی اعتراف کردند.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام / ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه