دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 مدیر بورس منطقه سمنان:
۵۷ درصد از معاملات بورس استان سمنان به خرید سهام اختصاص یافت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
گل ارضی، مدیر بورس منطقه سمنان با اشاره به آمار معاملات هفتگی بورس در استان گفت: در هفته گذشته ۵۷ درصد از معاملات بورس به خرید سهام اختصاص یافت.

به گزارش مرآت،  با اعلام آمار معاملات بورس سمنان در هفته گذشته اظهار داشت: درمجموع ۴۴ میلیون و ۱۶۷  هزار و ۷۸۹ سهم در معاملات بورس هفته گذشته در سمنان خریدوفروش شد.

وی بابیان اینکه ارزش این معاملات ۴۷۵ میلیارد و ۶۰۸ میلیون و ۳۱۰ هزار ریال است، افزود: این در حالی است که ۵۷ درصد از معاملات بورس استان سمنان در هفته گذشته به خرید سهام اختصاص یافت.

مدیر بورس منطقه سمنان با اشاره به اینکه در هفته گذشته ۲۵ میلیون و ۳۸۰ هزار و ۵۴۲ سهم در بورس سمنان خریداری شد، بیان کرد: ارزش ریالی خریداری این میزان سهام بورس ۲۷۱ میلیارد و چهار میلیون و سه هزار ریال است.

گل ارضی بابیان اینکه شاخص کل قیمت بورس اوراق بهادار کشور دو هزار و ۶۸۷ واحد کاهش‌یافته و به رقم یک‌میلیون و ۴۷۰ هزار و ۹۸۰ سهم رسیده است، تصریح کرد: ۱۸ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۲۴۷ سهم به ارزش ۲۰۴ میلیارد و ۶۰۴ میلیون و ۳۰۶ هزار ریال در این معاملات به فروش اختصاص دارد.

وی همچنین یادآور شد: ۴۳ درصد از کل معاملات بورس سمنان در هفته گذشته به حوزه فروش سهام اختصاص دارد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.