تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:    
۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی در استان سمنان مصوب شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه جذب اعتبارات مشاغل خانگی در شهرستان‌ها چندان مطلوب نیست، گفت: ۵۰ میلیارد ریال برای مشاغل خانگی در استان مصوب شد.

به گزارش مرآت،  حشمت‌الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان،  بابیان اینکه ۵۰ میلیارد ریال برای مشاغل خانگی در استان مصوب شد، ابراز داشت: با توجه به تخصیص اعتبارات لازم اما جذب در این حوزه توسط شهرستان‌ها رضایت‌بخش نیست و مسئولان شهرستان‌های استان می‌بایست نسبت به این موضوع اهتمام جدی‌تری داشته باشند.

وی بابیان اینکه شناور شدن این اعتبارات از پانزدهم بهمن‌ماه به دلیل عدم جذب در دستور کار خواهد بود، افزود: این مهم می‌طلبد تا دستگاه‌های اجرایی قبل از این تاریخ برای حمایت از مشاغل خانگی اقدامی درخور انجام دهند و همچنین در شهرستان‌ها این رویه پیگیری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه حمایت از مشاغل خانگی و روستایی مهاجرت معکوس و شکوفایی اقتصادی را به دنبال دارد، ابراز داشت: برای تحقق این گام همکاری بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرای در ارائه تسهیلات برای اجرای طرح‌های اشتغال امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

عسگری بابیان اینکه سال گذشته یک هزار و ۹۲۰ میلیارد ریال تسهیلات برای طرح‌های روستایی پرداخت‌شده است، در ادامه تصریح کرد: قطعاً این طرح‌ها می‌تواند منجر به توسعه اقتصادی منطقه و استان شود ازاین‌رو می‌بایست این حمایت‌ها تا پایان سال سرعت بیشتری به خود گیرند.

وی بابیان اینکه عملکرد برخی دستگاه‌ها در سامانه رصد اشتغال مطلوب و برخی دیگر هنوز موفق به انجام تعهدات خود نشدند، افزود: انتظار می‌رود دستگاه‌های مسئول در این زمینه شتاب بیشتری به خود دهند و همچنین طرح‌های اقتصادی نیز به مرحله اجرایی خود نزدیک‌تر شود.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه