تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل ارتباطات سمنان:
۵۰ روستای استان سمنان به شبکه فیبر نوری متصل می‌شوند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سمنان با اشاره به اجرای ۲۷۰ کیلومتر پروژه فیبر نوری گفت: با اجرای این پروژه ۵۰ روستای استان به شبکه فیبر نوری متصل می‌شوند.

به گزارش مرآت، سید یاسر حسن‌پور  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سمنان ، با اشاره به اجرای پروژه ۲۷۰ کیلومتر فیبر نوری در استان سمنان اظهار داشت: این پروژه در دو فاز مجزا اجرایی می‌شود که در این راستا ۵۰ روستا به شبکه فیبر نوری متصل می‌شوند.

وی بابیان اینکه فاز اول پروژه ایجاد فیبر نوری به طول ۱۰۰ کیلومتر در حال اجرا است، افزود: توسعه ارتباطات روستایی مهم‌ترین هدفی است که در اجرای این پروژه دنبال می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سمنان با اشاره به اینکه فاز اول پروژه تار (توسعه ارتباطات روستایی) در روستاهای شهرستان‌های مهدیشهر و سرخه اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: در فاز نخست پروژه تار، ۲۰ آنتن «بی تی اس»، دو مرکز مخابراتی و ۲۰ روستا در مسیر شهمیرزاد – چاشم - کمرود از توابع شهرستان مهدی‌شهر و قسمتی از سایت‌های سمت روستای افتر شهرستان سرخه، به شبکه فیبر نوری متصل می‌شوند.

حسن‌پور با تأکید بر اینکه در فاز دوم پروژه تار نیز اجرای ۱۷۰ کیلومتر فیبر نوری به روستاهای استان سمنان از محل اعتبارات طرح «یو اس‌او» به تصویب رسیده است، بیان کرد: به‌زودی آغاز عملیات اجرایی فاز دوم نیز به پیمانکار پروژه ابلاغ خواهد شد.

وی بابیان اینکه درمجموع تعداد ۳۰ روستا در فاز دوم این پروژه به شبکه فیبر نوری متصل می‌شود، خاطرنشان کرد: پنج مرکز مخابراتی و ۲۵ آنتن «بی تی اس» نیز در راستای اجرای این طرح به شبکه فیبر نوری متصل می‌شوند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سمنان ابراز کرد: در فاز دوم پروژه ۱۸.۵ کیلومتر فیبر نوری در شهرستان مهدی‌شهر، ۵۴ کیلومتر در شهرستان گرمسار، ۰.۵ کیلومتر در شهرستان سمنان، ۸.۱ کیلومتر در دامغان و ۸۸ کیلومتر در میامی اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه