دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    طی ۲۴ ساعت منتهی به صبح چهارشنبه؛
۵بیمار کرونایی در استان سمنان فوت کردند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
طی ۲۴ ساعت منتهی به آغاز روز چهارشنبه و طبق آمارهای دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود در سطح استان سمنان پنج بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند.

به گزارش مرآت، مسئولان در حالی صحبت از خروج استان سمنان از وضعیت قرمز و حتی ورود برخی شهرستان‌ها مانند میامی به وضعیت زرد خبر می‌دهند که در ۲۴ ساعت منتهی به ابتدای چهارشنبه در سطح استان پنج بیمار کرونایی جان خود را از دست داده‌اند.

در این بازه زمانی همچنین ۱۶۵ مورد ابتلای قطعی به کرونا در سطح استان سمنان به وقوع پیوسته و تعداد بستری‌ها در بیمارستان به عدد ۳۳۵ رسیده است. آمارها نشان می‌دهد که شرایط کرونا کمی بعد از ایجاد محدودیت‌ها بهتر شده اما همچنان کرونا می‌تازد و قربانی می‌گیرد.

تعداد کل مبتلایان به کرونا از اسفند ماه ۹۸ تا آغاز روز چهارشنبه ۱۸ هزار و ۶۱۱ نفر برآورد شده است همچنین در این بازه زمانی ۷۶۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند. مجموع کل ترخیصی‌های کرونایی استان سمنان از بیمارستان نیز شش هزار و ۱۱۱ نفر بوده است.

توصیه مسئولان به مردم استفاده از ماسک استاندارد، مواد ضدعفونی کننده، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، دوری از تجمعات و عدم خروج از خانه برای مسائلی غیر ضروری است تا شاهد کاهش هر چه بیشتر کرونا در سطح استان سمنان باشیم.

 

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.