تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان خبر داد؛    
۴۴۰ دستگاه وانت بار در سمنان کارت هوشمند گرفتند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان از فراهم شدن امکان ثبت‌نام اینترنتی رانندگان و مالکان وانت‌بار خبر داد و گفت: ۴۴۰ دستگاه وانت بار در سمنان کارت هوشمند گرفتند.

به گزارش مرآت، احسان منصورکیایی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان، گفت: با توجه به طرح ساماندهی حمل‌ونقل وانت‌بارها و از آنجایی که مقررشده تخصیص سهمیه سوخت به وانت‌بارها بر اساس پیمایش ثبت‌شده در اسناد حمل صورت پذیرد، رانندگان و مالکان وانت‌بار برای فعالیت در جاده‌های برون‌شهری بایستی اسناد حمل وانت‌بار (کارت هوشمند راننده، کارت هوشمند وانت‌بار و بارنامه) به همراه داشته باشند، در غیر این صورت با متخلفان برخورد قانونی انجام می‌شود.

وی افزود: به‌منظور تسهیل در ثبت‌نام کارت هوشمند رانندگان و مالکان وانت‌بار برون‌شهری، امکان ثبت‌نام غیرحضوری از طریق مراجعه به پرتال سامانه کارت هوشمند، فراهم شده و متقاضیانی که تاکنون نسبت به دریافت کارت اقدام نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به زیرسیستم ثبت‌نام ناوگان و راننده وانت‌بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیرحضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

منصورکیایی به رانندگان و مالکان وانت‌بارهای بین‌شهری توصیه کرد تا هر چه سریع‌تر برای ثبت‌نام اخذ کارت هوشمند اقدام کنند تا در ماه‌های آتی از بابت فعالیت حمل‌ونقلی و اختصاص سوخت ناوگان خود دچار مشکل نشوند.

وی گفت: امکان ثبت‌نام حضوری متقاضیان از طریق مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت خود نیز وجود دارد و تا امروز 440 دستگاه وانت بار در سمنان کارت هوشمند گرفته‌اند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه