دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر جهاد کشاورزی دامغان:

۳۵ درصد گوشت مرغ تولیدی دامغان در بازارهای محلی عرضه می‌شود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر جهاد کشاورزی دامغان گفت: طبق بررسی‌ها، ۳۵ درصد گوشت مرغ تولیدی شهرستان به میزان ۲ هزار تن در سطح این شهرستان مصرف شده است.

به گزارش مرآت، علی اصغر امامیون روز چهارشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگاران گفت: پنج هزار و ۸۰۰ تُن گوشت مرغ در واحدهای تولیدی شهرستان سال گذشته تولید و در بازار عرضه شد که حدود سه هزار و ۸۰۰ تُن از این میزان به شهرهای استان و استان‌های همجوار ارسال شده است. 

وی ادامه داد: در حال حاضر ۵۴ واحد مرغداری در شهرستان دامغان فعال است که از این تعداد ۴۵ واحد گوشتی و یک واحد تخم‌گذار فعالیت دارد.

امامیون به میزان تولید تخم مرغ شهرستان در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: مجموع تخم مرغ تولیدی صنعتی و سنتی شهرستان در سال گذشته چهار هزار تن است که از این میزان ۲ هزار و ۷۳۸ تن صنعتی و بقیه سنتی است. 

مدیر جهاد کشاورزی دامغان به سرانه مصرف تخم مرغ سال ۹۹ در شهرستان اشاره کرد و گفت: سال گذشته طبق بررسی ها، ۱۶ میلیون عدد تخم مرغ به عنوان سرانه مصرفی مردم دامغان، اعلام شده است. 

به گزارش ایرنا، شهرستان دامغان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان، حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.