دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اداره منابع طبیعی مهدی‌شهر:
۳۱۵ متر از اراضی ملی مهدی‌شهر رفع تصرف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره منابع طبیعی مهدی‌شهر از اجرای حکم قلع‌وقمع در اراضی ملی روستای سر آور این شهرستان خبر داد و گفت: با این اقدام ۳۱۵ متر از اراضی ملی مهدی‌شهر رفع تصرف شد.

به گزارش مرآت، حمیدرضا عبدوس در گفتگو با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه با حضور نماینده دادستان، نیروی انتظامی، پلیس پیشگیری و یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی حکم قلع‌وقمع در اراضی ملی روستای سر آور شهرستان مهدی‌شهر به اجرا درآمد، ابراز داشت: با این اقدام رفع تصرف ۳۱۵ متر از اراضی ملی مهدی‌شهر انجام شد.

وی با هشدار به افرادی که به‌صورت غیرمجاز اقدام به احداث بنا در اراضی ملی می‌کنند، افزود: مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان با آمادگی کامل با هرگونه دخل و تصرف در اراضی ملی و تخریب عرصه‌های مرتعی و جنگلی به‌صورت قاطع برخورد می‌کنند.

رئیس اداره منابع طبیعی مهدی‌شهر بابیان اینکه مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان کوچک‌ترین اغماضی نخواهند داشت، ابراز داشت: اقدامات قانونی و قضائی توسط مسئولان مربوط شهرستان با سرعت پیگیری و با خاطیان تعدی به منابع طبیعی برخوردهای لازم صورت می‌گیرد.

عبدوس بابیان اینکه متخلفان و متعرضان به اراضی ملی و عرصه‌های طبیعی به‌شدت مجازات خواهند شد، تصریح کرد: این حکم نیز در همین راستا به اجرا درآمده که اجرای قاطع حکم قلع‌وقمع به مساحت ۵۶ مترمربع اتاقک و انباری این شهرستان ازجمله آن‌ها محسوب می‌شود.

وی افزود: از بهره‌برداران و دوستداران طبیعت تقاضا داریم در کنار حفاظت از عرصه‌های طبیعی و ملی در صورت مشاهده هرگونه تخریب و دخل و تصرف در اراضی ملی مراتب را از طریق شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان به‌صورت شبانه‌روزی اطلاع دهند.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.