شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان:    
۳۰۰ برنامه فرهنگی ویژه هفته کتاب در استان سمنان برگزار می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، درباره برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی، گفت: ۳۰۰برنامه در این هفته برگزار می‌شود که غبارروبی مزار شهدا آغازین برنامه آن است.

به گزارش مرآت، نورعلی غلامحسین نیا سما کوش مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در نخستین جلسه هماهنگی هفته کتاب و کتاب‌خوانی در اداره کل کتابخانه‌های مرکزی استان سمنان، از برگزاری ۳۰۰ برنامه در این ایام خبر داد و گفت: دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان، غبارروبی و گل‌افشانی گلزار شهدا و دیدار با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیرامون رفع مشکلات کتابخانه‌های استان در زمره برنامه‌های این هفته است.

وی افزود: در این هفته همچنین اولین همایش مؤلفان و نویسندگان دستگاه‌های اجرایی استان سمنان با مشارکت ادارات و نهادهای اجرایی، فرهنگی واداری برگزار می‌شود.

عضویت رایگان در کتابخانه‌های استان سمنان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان تقدیر و تجلیل از کتابداران برتر و کتابخانه‌های برتر را دیگر برنامه هفته کتاب‌خوانی دانست و تأکید داشت: افتتاح کتابخانه روستای نام نیک میامی نیز از دیگر برنامه‌های هفته کتاب است.

سما کوش گفت: اختتامیه کتابخانه‌ای برگزیدگان هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و تقدیر  از ۳۶۷نفر در رده‌های سنی کودک، نوجوان، بزرگ‌سالان و بخش خانوادگی در این هفته برگزار می‌شود همچنین نشست کتاب‌خوانی، آئین نقد و رونمایی کتاب و عضویت رایگان کتابخانه‌ها و... ازجمله برنامه‌های هفته کتاب‌خوانی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه هفته کتاب فرصتی برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است، ادامه داد: خدمت برای توسعه کتاب و کتابخوانی  بسیار ارزشمند است چرا که معتقدیم ترویج فرهنگ مطالعه وظیفه همگانی محسوب شده و لذا باید در طول سال برنامه های خاص و ویژه‌ای را برای این منظور در دستور کار قرار داد.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه