دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۲ واحد تولیدی غیرفعال دامغان به چرخه تولید بازگشت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس دادگستری دامغان گفت: ۲ واحد تولیدی بزرگ این شهرستان با پیگیری‌ها و مداخله حوزه قضایی، دوباره به چرخه تولید بازگشت.

به گزارش مرآت، علی تقی خاکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، بیان کرد: ۲ کارخانه «طلوع فجر» و «سردخانه بزرگ دامغان» به علت بدهی بانکی، با پیگیری‌ها و جلسات متعدد از سوی حوزه قضایی و مسوولان، مجدد به چرخه تولید بازگشت.

وی ادامه داد: در پی تعطیلی این ۲ کارخاته با صدور دستورات مؤکد قضایی، سازش بین طرفین دعوی ایجاد و فعالیت مجدد واحدهای تولیدی با اشتغال بیش از ۵۰ نفر آغاز شد.

خاکی خاطرنشان کرد: شرکت آجر ماشینی طلوع فجر دامغان تولیدکننده انواع آجر سفال است و کارخانه دیگر، یکی از واحدهای بسته‌بندی خشکبار است. 

وی اضافه کرد: این ۲ کارخانه به دلیل بدهی میلیاردی به تملک بانک درآمده بودند، که با پیگیری دستگاه قضا، فعالیت مجدد خود را آغاز کرد. 

رییس دادگستری دامغان گفت: دستگاه قضایی بدون شک با همه توان، تمام تلاش خود را با استفاده از ظرفیت های لازم در راستای حمایت از تولید به کار می‌گیرد. 

بیش از یکهزار و ۱۰۰ نفر در بخش صنعت دامغان مشغول به کار هستند. 

در شهر دامغان ۶ شعبه حقوقی، کیفری و دادگاه عمومی در دادگستری و پنج شعبه بازپرسی و دادیاری، اجرای احکام و سرپرستی در دادسرا وجود دارد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.