دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان سمنان؛
۲ هزار راننده در سمنان به دلیل تخطی از محدودیت تردد شبانه جریمه شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان سمنان گفت: ۲ هزار خودرو در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن محدودیت کرونایی تردد شبانه طی ۲ هفته گذشته مشمول اعمال قانون و جریمه شدند.

به گزارش مرآت، سرهنگ محمد عباسی در نشست مدیریت مقابله کرونا شهرستان سمنان در سالن اجتماعات فرمانداری گفت: تردد خودروها در محورهای درون شهری از ساعت ۲۱ تا سه صبح ممنوع بوده و رانندگان متخلف جریمه می‌شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سمنان ادامه داد: دوربین‌ها در سراسر شهر سمنان فعال است و تردد خودروها خارج از زمان مجاز ثبت و مشمول جریمه می‌شود.

وی اضافه کرد: پلیس نیز با حضور فیزیکی در معابر شهری رانندگانی را که قانون ممنوعیت تردد شبانه را رعایت نکنند به صورت دوبرگی جریمه می‌کند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سمنان خاطرنشان کرد: در جریمه دوبرگی ممکن است قبض جریمه به دست راننده متخلف نرسد، اما پیامک جریمه به تلفن همراه مالک خودرو ارسال می‌شود.

عباسی یادآور شد: جریمه خودرو به دلیل عدم رعایت ممنوعیت تردد شبانه به هیچ عنوان در شهرستان حذف نمی‌شود و افرادی که مجوز تردد شبانه داشته و جریمه شدند می‌توانند با دست داشتن مدارک مستند به اجرائیات پلیس راهور استان سمنان مراجعه کنند تا مدارک از سوی قاضی بررسی شود.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از رانندگان از ممنوعیت تردد شبانه در شهر سمنان بی اطلاع هستند و اطلاع‌رسانی در این زمینه نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سمنان تصریح کرد: رانندگان تاکسی تلفنی، تپسی و اسنپ در صورتی که در حین ماموریت و جابه جایی مسافر باشند جریمه نمی‌شوند، اما اگر به بهانه اینکه در این مراکز کار می‌کنند تردد شبانه داشته باشند مشمول جریمه خواهند شد.

بر اساس نتیجه سرشماری سال ۹۵ شهرستان سمنان  ۱۹۶ هزار و ۵۲۱ نفر جمعیت دارد.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.