دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر بورس منطقه سمنان؛
۲۵ میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر بورس منطقه سمنان گفت: ۲۵ میلیون و ۳۹۵ هزار و ۷۳۱ سهم به ارزش بیش از ۴۰۱ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال هفته گذشته در بورس سمنان داد و ستد شد.

به گزارش مرآت، فاطمه امیرجان  در گفت و گو با خبرنگاران گفت: ۱۳ میلیون و ۷۴۵ هزار و ۲۰۵ سهم به ارزش بیش از ۲۲۰ میلیارد و ۲۸۵ میلیون ریال در معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید اختصاص داشت.

وی افزود: ۱۱ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۵۲۶ سهم به ارزش بیش از ۱۸۱ میلیارد و ۵۶۸ میلیون ریال در همین مدت به فروش رسید.

امیرجان یادآور شد: شاخص کل قیمت سهام در اوراق بهادار کشور در پایان معاملات روز چهارشنبه گذشته با ۳۰ هزار و  و ۸۸۶ واحد کاهش به یک میلیون و ۲۲۹ هزار و ۸۳۷ واحد رسید.

مدیر بورس منطقه سمنان خاطر نشان کرد: ۵۵ درصد معاملات این بورس در هفته گذشته به خرید و ۴۵ درصد به فروش سهام اختصاص داشت.

با راه اندازی تالار بورس سمنان و اتصال آن به تالار بورس تهران، ضمن توسعه سرمایه‌گذاری عمومی، شهروندان استان سمنان می‌توانند به راحتی و همزمان در انواع داد و ستدهای بورس مشارکت فعال داشته باشند. 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.