تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

سرویس صنایع دام، طیور، آبزیان و مکملهای غذایی
۲۵۰۰نفر در صنعت مرغداری استان سمنان مشغول به کار هستند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دامپزشکی سمنان با بیان اینکه دو هزار و ۵۰۰ نفر در صنعت مرغداری استان به صورت مستقیم مشغول به کار هستند، گفت: ضریب اشتغال این صنعت بسیار بالا است.

به گزارش مرآت، حمیدرضا حسینی ضمن اشاره به وضعیت امروز صنعت مرغداری استان سمنان به مثابه یکی از قطب‌های پرورش مرغ در بین استان‌های کشور، بیان کرد: بیش از ۴۰۰ واحد انواع مرغداری گوشتی، تخم گذار و… در سطح استان فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه ضریب اشتغال این صنعت بسیار بالا است و لذا در این واحدهای تولیدی، دو هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم کار می‌کنند، بیان کرد: ظرفیت تولیدی واحدهای مرغداری استان ۱۳ میلیون قطعه است.
مدیرکل دامپزشکی استان سمنان با بیان اینکه یک هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری موجود در صنعت مرغداری استان است، تاکید کرد: بیش از دو سوم تولیدات مرغداری‌های استان اعم از مرغ و تخم مرغ به تهران و استان‌های دیگر صادر می‌شود و مازاد بر نیاز داخل استان است.
حسینی با بیان اینکه نهاده‌های طیور و غذای مرغ‌ها مهمترین دغدغه و مشکل مرغداران است، ابراز کرد: رفع مشکل مرغداری‌ها نیازمند یک عزم همگانی بین همه دستگاه‌های موجود در سطح استان است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.