دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان؛
۲۳ ملک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان سمنان فروخته شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: یکی از تکالیف قانونی وزارت دارایی در سال جاری مولدسازی و فروش اموال غیرمنقول مازاد دستگاه‌های اجرایی بوده است که در این زمینه ۱۰۰ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان شناسایی و ۲۳ ملک فروخته شد.

به گزارش مرآت، امیر خلیلی خواه در نشست شورای برنامه‌ریزی، اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن اجتماعات یادگار امام (ره) استانداری به صورت ویدئو کنفرانسی ابراز داشت: از مجموع ۱۰۰ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت شناسایی شده در استان، ۶۵ ملک در کمیته استانی تصویب و به کمیته ملی ارسال شد.

وی بیان کرد: تاکنون فروش  ۴۸ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان سمنان در کمیته ملی تصویب شده و مجوز گرفته است و ۱۷ مورد در دست بررسی است.

وی اضافه کرد: از ۴۸ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان  سمنان که در کمیته ملی مجوز فروش گرفت، ۲۳ مورد فروخته و هزینه آن به حساب خزانه پرداخت شد.

خلیلی‌خواه تصریح کرد: ۱۲ میلیارد تومان بابت فروش ۲۳ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان سمنان به حساب خزانه واریز شد که از این میزان ۶۴ میلیارد ریال هنوز به استان بازنگشته است و باید بخش‌های مختلف همراهی کنند تا هزینه فروش املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی به استان بازگردد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: اکنون ۵۶ میلیارد ریال از محل فروش املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان که به حساب خزانه واریز شده به سمنان بازگشته است.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.