تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مسؤول گشت‌ اداره کل تعزیرات حکومتی استان:   
۲۱۷ فقره پرونده تخلف صنفی در استان سمنان تشکیل شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسؤول گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان از تشکیل ۲۱۷ فقره پرونده تخلف صنفی در این استان خبر داد.

به گزارش مرآت، حسین نظری  در تشریح آمار فعالیت‌های تعزیرات حکومتی در استان سمنان بعد از گرانی بنزین اظهار کرد: از ۲۵ آبان‌ماه امسال هم‌زمان با افزایش قیمت بنزین تا ۱۱ آذرماه، ۴۷ گشت مشترک انجام و ۲۱۳ واحد بازرسی انجام شد.

وی ادامه داد: ۷۳ واحد صنفی در این بازرسی‌ها متخلف شناخته شده است؛ بیشترین تخلف مشاهده شده با ۸۴ مورد مربوط به عدم درج قیمت و سپس عدم ارائه فاکتور و گران‌فروشی و تقلب و عدم رعایت مقررات نظام صنفی بوده است.

مسؤول گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان با تأکید بر اینکه پرونده‌های جدای از گشت مشترک با توجه به طرح نظارتی با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط ۲۱۷ مورد پرونده تخلفاتی بوده، تصریح کرد: ارزش پرونده‌های تشکیل شده، ۸۳۴ میلیون و ۹۸۵ هزار و ۵۶۰ ریال است.

نظری با اشاره به اینکه پرونده‌های تخلفات صنفی در شعبه در حال رسیدگی است، اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت بنزین، با گزارش‌های مردمی در محل تخلف حضور پیدا و به پرونده‌ها رسیدگی می‌کنیم و این اقدام در حال انجام است.

فارس

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه