تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۲۰ واحد صنفی استان سمنان پلمب شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان گفت: ۲۰ واحد صنفی به علت فعالیت غیرمجاز و مخالف مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در یک ماه گذشته در این استان پلمب شد.

به گزارش مرات،سید مهدی برهانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها اکثر واحدهای پلمب شده غیرمجاز به فعالیت استان سمنان را شامل می‌شود.

وی با اشاره به بازرسی‌های مستمر و شبانه‌روزی از واحدهای صنفی استان سمنان، تصریح کرد: در این مدت، ۱۵۰ واحد صنفی مشمول دریافت اخطار پلمب شد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان خاطرنشان کرد: بازرسی و نظارت بر رستوران‌ها با جدیت ادامه دارد و در صورت مشاهده صرف غذا در این اماکن بدون چشم‌پوشی برخورد می‌شود.

وی تاکید کرد: واحدهای صنفی استان سمنان نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره برای مقابله با شیوع کرونا را رعایت می‌کنند اما شهروندان نیز باید نسبت به این مسائل حساس باشند.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان یادآور شد: طرح بازدید و نظارت از واحدهای صنفی به صورت تلفیقی با سازمان صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی در استان اجرا می‌شود.

استان ۷۰۲ هزار نفری سمنان حدود ۳۰ هزار واحد صنفی دارد.

 

 

 

 

منبع:ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه