شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

‌رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان:    
۱۹ مورد حادثه و حریق در سمنان رخ‌داده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: در سه روز گذشته ۱۹ مورد حادثه و حریق در این شهر رخ‌داده است.

به گزارش مرآت، سعید اسمعیل‌پور  رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان، گفت: ضمن بیان اینکه ارائه خدمات به حادثه دیدگان یکی از مهم‌ترین وظایف سازمان آتش‌نشانی است، اظهار داشت: در سه روز گذشته ۱۹ مورد حادثه و حریق در سمنان به وقوع پیوست که با حضور به‌موقع نیروهای آتش‌نشانی خدمات ایمنی به‌سرعت ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه ۱۱ مورد از این حوادث در این مدت در حوزه محبوسی افراد در اتاقک آسانسور بود، تصریح کرد: دو مورد حریق منزل مسکونی، دو مورد حریق فضای سبز و یک مورد مربوط به حریق ضایعات، گرفتن حیوانان موذی، گیرکردن حلقه در انگشت دست  و حریق خودرو در سمنان رخ‌داده است که از سوی نیروهای آتش‌نشانی عملیات نجات وامداد رسانی انجام شد.

۳۳۷ مورد تماس با سامانه ۱۲۵

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان بابیان اینکه در ۷۲ ساعت گذشته ۳۳۷ مورد تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی برقرارشده است، خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سراسر سمنان همواره در حالت آماده‌باش قرار دارند و در صورت لزوم به‌سرعت به محل حادثه اعزام می‌شوند.

اسمعیل پور با تأکید بر لزوم رعایت موارد ایمنی در منزل، محل کار و اماکن عمومی بیان کرد: درمجموع ۱۱ نفر مرد و زن در این حوادث در سمنان دچار حادثه شدند که اقدامات لازم جهت کمک‌رسانی به این افراد انجام شد.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه