دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان :  
۱۹ تن سبوس و تخم مرغ فاقد مجوز در سمنان و میامی کشف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
ماموران پلیس استان سمنان ۱۹ تن سبوس و تخم مرغ فاقد مجوزهای بهداشتی لازم که به صورت غیرقانونی توزیع می‌شد کشف کردند.

به گزارش مرآت، رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان روز دوشنبه به رسانه ها گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در اجرای طرح مبارزه با توزیع خارج از شبکه نهاده‌های دامی موفق به کشف بیش از ۱۵ تن سبوس شدند.

سرهنگ محمد اسماعیل حداد دباغی با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان امر بالغ بر ۴۵۰ میلیون ریال برآورد و در این رابطه ۲ متهم دستگیر شدند خاطرنشان کرد: پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

وی توزیع خارج از شبکه نهاده‌های دامی را ضربه‌ای مهلک بر پیکره تولیدکنندگان و نظام اقتصادی کشور دانست و خاطرنشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی در راستای بهبود وضعیت معیشت مردم قاطعانه با اینگونه اقدامات برخورد می کند.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر اقدام خلاف قانون در حوزه امور اقتصادی مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان گذارند.

 

کشف ۴ تن تخم مرغ فاقد مجوز بهداشتی در میامی 

فرمانده انتظامی میامی نیز با بیان اینکه برپایی ایستگاه‌های ایست و بازرسی یکی از اقداماتی است که به طور مستمر از سوی فرماندهی اجرا می‌شود افزود: مأموران انتظامی در همین راستا یک دستگاه کامیونت را در موقعیت سه راهی ری آباد متوقف و از آن بازرسی کردند.

سرهنگ حسین عجم از کشف چهار تن تخم مرغ فاقد مجوزهای بهداشتی در بازرسی از کامیونت و دستگیری چندنفر هم در این خصوص خبر داد.

وی افزود: ارزش این محموله بنا بنابر اظهار نظر کارشناسان امر ۴۰۰ میلیون ریال بود، این محموله که از مشهد به مقصد تهران بارگیری شده بود به اداره دامپزشکی شهرستان میامی تحویل شد.

فرمانده انتظامی میامی یادآور شد: در راستای اجرای برنامه ها و فعالیتهای پیشگیرانه و مقابله با سودجویان اقتصادی طرح های گوناگون و مختلف اجرایی می‌شود.

 

 

برنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.