تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان:
۱۸ محتکر و متخلف سایبری مرتبط با کرونا در سمنان دستگیر شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان گفت: ۱۸ نفر در استان در زمینه تخلفات مرتبط با ویروس کرونا در بخش احتکار اقلام بهداشتی و اخبار جعلی در فضای مجازی دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مرآت، سرهنگ سید موسی حسینی گفت: از مجموع ۱۸ نفر دستگیر شده در ارتباط با ویروس کرونا در استان سمنان، ۱۵ نفر در زمینه احتکار اقلام بهداشتی و سه نفر در زمینه تخلفات سایبری و انتشار خبرهای جعلی درباره ویروس کرونا دستگیر شدند.
وی ادامه داد: از زمان شیوع ویروس کرونا در استان سمنان بیش از ۲۵۶ هزار و ۷۰۰ عدد انوع اقلام بهداشتی شامل ماسک و دستکش با هوشیاری پلیس در استان کشف شد.
وی بیان کرد: از مجموع ۲۵۶ هزار و ۷۸۷ اقلام بهداشتی کشف شده در استان سمنان ۴۸ هزار و ۷۴۷ هزار عدد ماسک و ۲۰۸ هزار و ۴۰ عدد ماسک است.
رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان اضافه کرد: ۶۶۰ لیتر الکل خالص و ۱۳ هزار و ۲۹۷ لیتر محلول ضدعفونی نیز در استان سمنان با هوشیاری پلیس کشف شد.
وی تصریح کرد: ۹۹۳ هزار و ۹۹۰ عدد اقلام بهداشتی مختلف مانند پد الکلی و ژل ضدعفونی کننده دست با همت و تلاش ماموران نیروی انتظامی در استان کشف شد.
رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اخلال گران در حوزه سلامت در این برهه حساس که جامعه درگیر ویروس کرونا است با جدیت و قاطعیت برخورد می کند.
طبق آخرین آمار اعلامی از سوی وزارت بهداشت، استان سمنان در شاخص نسبتِ مبتلایان به کل جمعیت در رتبه اول قرار دارد
انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه