دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل بهزیستی استان سمنان:
۱۷۰و احد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان سمنان تحویل داده شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل بهزیستی استان سمنان از تحویل ۱۷۰و احد مسکونی به مددجویان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: تأمین مسکن و زیرساخت‌های لازم برای مددجویان و توان‌خواهان بهزیستی در دستور کار است.

به گزارش مرآت، علیرضا ایزد پور بابیان اینکه در ۹ ماهه سال جاری ۱۷۰و احد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان سمنان تحویل داده‌شده است، ابراز داشت: ساخت مسکن از سال ۸۶ آغاز و تا دهه فجر سال جاری ادامه داشته که طی این بازه زمانی دو هزار و ۸۹ واحد مسکونی به مددجویان واگذارشده است.

وی بابیان اینکه تأمین مسکن و زیرساخت‌های لازم برای مددجویان و توان‌خواهان بهزیستی در دستور کار قرار دارد، افزود: در این راستا مقرر شد که ۳۴۰ واحد مددجویی دیگر در سطح استان سمنان ساخته و به مددجویان تحت پوشش بهزیستی تحویل داده شود.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه مشارکت خیران در امر مسکن منجر به تحویل ۱۷۶ واحد مسکن طی سال گذشته شده است، ابراز داشت: درواقع هدف از ساخت مسکن برای مددجویان کاهش آلام جامعه هدف است که مشارکت خیران می‌تواند این بخش را تسریع بخشند.

ایزد پور بابیان اینکه ۱۲ هزار معلول تحت حمایت این سازمان در استان سمنان هستند، در ادامه تصریح کرد: حمایت از یک هزار و ۵۰۰ زن سرپرست خانوار، ارائه خدمات از صفرتا سالمندی گسترش خدمات اورژانس اجتماعی و افزایش ساعات خدمت‌رسانی آن دیگر اقدامات بهزیستی محسوب می‌شود.

وی بابیان اینکه کاهش اعتیاد و کمک به رفع این آسیب اجتماعی دیگر برنامه‌های بهزیستی است، افزود: در این راستا مرکز جامع درمان اعتیاد در شهرستان گرمسار دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری رسید که کمک به اشتغال و توانمندسازی معتادان در زمره اقدامات سازمان است.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.