دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرعامل شرکت توزیع برق سمنان:
۱۴ هزار دستگاه چراغ معابر استان سمنان تعدیل می‌شود/ اقدام برای صرفه جویی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل شرکت توزیع برق سمنان از اقدام برای صرفه جویی مصرف برق در سطح استان خبر داد و گفت: در مرحله نخست این اقدام ۱۴ هزار و ۳۵۰ دستگاه چراغ معابر شهری در سطح شهرستان‌های استان تعدیل خواهند شد.

به گزارش مرآت، سید محمد موسوی زاده ظهر شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی شرکت برق استان سمنان با بیان اینکه طرح صرفه جویی و کاهش مصرف برق در سطح استان اجرا می شود، بیان کرد: تعدیل ۱۴ هزار و ۳۵۰ دستگاه چراغ معابر استان سمنان نخستین اقدام در این زمینه است.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح پیش بینی می شود که دو هزار و ۲۰۰ کیلووات ساعت کاهش مصرف برق در سطح شهرستان های استان سمنان رقم بخورد، افزود: اجرای این طرح همچنین می تواند موجب کاهش ۲۹ مگاوات ساعت برق به صورت روزانه شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق سمنان گفت: این طرح در راستای اجرای سومین رزمایش تعمیرات و بهینه سازی با محوریت تعدیل روشنایی معابر و اصلاح انشعابات و ...، همزمان با سراسر کشور در استان از امروز شنبه اجرا می شود.

موسوی زاده با بیان اینکه در طول اجرای این رزمایش خوشبختانه ۴۶۵ اشتراک برق آزمایش میزان مصرف شدند، تاکید کرد: این طرح با هدف مقابله با هدر رفت برق انجام شده است.

وی با بیان اینکه با هوشیاری تیم های خدمات مشترکان شرکت برق استان سمنان همچنین ۶۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال نیز کشف شده است، تاکید کرد: این دستگاه ها میزان قابل توجهی برق را در طول شبانه روز مصرف می کردند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.