دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان؛
۱۳.۷هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان سمنان پرداخت شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: امسال ۱۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۵۱۵ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.

به گزارش مرآت، علی تشنه‌ دل روز چهارشنبه در دویست و هفتاد و چهارمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: از مجموع تسهیلات پرداخت شده به ۵۱۵ واحد تولیدی،۱۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات به  ۱۰۴ واحد صنعتی و ۶۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۴۱۱ واحد بخش کشاورزی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: ۳۳۴ واحد صنعتی و کشاورزی نیز در حدود پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال از محل تبصره ۱۸ مربوط به  برنامه تولید و اشتغال  تسهیلات دریافت کردند.

وی بیان کرد: امسال در قالب تسهیلات رونق تولید ، ۷۷۰ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند که پرونده ۲۵۵ واحد در بانک‌ها در دست بررسی است.

تشنه‌دل اظهار داشت: مشکلات یکهزار و ۲۰۳  واحد تولیدی در جلسات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان بررسی شده است که برای رفع موانع موجود،۲ هزار و  ۵۸۸مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

رئیس سازمان صنعت،  معدن و تجارت استان سمنان خاطرنشان کرد: ۷۲ درصد دستورالعمل‌های تصویب شده در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان امسال اجرایی شده است.

به گزارش مرآت، اعضای کارگروه در دویست و هفتاد و چهارمین کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به پنج  واحد صنعتی موافقت و مشکلات بانکی و مالیاتی سه واحد تولیدی صنعتی و معدنی استان بررسی کردند.

استان سمنان با داشتن حدود یکهزار و ۸۴۰ پروانه بهره‌برداری واحدهای صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری حدود ۷۶ هزار میلیارد ریال و اشتغال برای بیش از ۶۸ هزار و ۸۰۰ نفر، یکی از قطب های صنعتی و معدنی شرق کشور محسوب می‌شود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.