تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل ارشاد اسلامی استان سمنان:
۱۲۰غرفه برای نمایشگاه بزرگ کتاب سمنان تدارک دیده‌شده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل ارشاد اسلامی استان سمنان بابیان اینکه ۱۲۰غرفه برای نمایشگاه بزرگ کتاب سمنان تدارک دیده‌شده است، گفت: ۱۰ غرفه ازاین‌بین به ناشران استانی اختصاص دارد.

به گزارش مرآت، حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت در نشست خبری مشترک مدیران استان سمنان درباره انتخابات، نمایشگاه کتاب و نظارت بر عرضه سوخت به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه نمایشگاه بزرگ کتاب سمنان ۲۷آذرماه گشایش می‌یابد، تأکید کرد: ۱۲۰ غرفه در این نمایشگاه تدارک دیده‌شده است.

وی افزود: ۶۰ هزار و ۲۱۵ عنوان کتاب توسط ناشران کشوری و استانی در این نمایشگاه که بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی سال در حوزه کتاب محسوب می‌شود، ارائه خواهد شد.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان سمنان، ادامه داد: هفدهمین نمایشگاه کتاب سال جاری در سمنان مانند دور گذشته که شاهرود میزبان آن بود، دارای دو بخش عرضه کتاب و ناشران و همچنین بخش جانبی شامل مسائل فرهنگی، نمایشگاه‌های عکس، رویدادهای آموزشی و ... است.

فضیلت بابیان اینکه عملکرد خوب نمایشگاه در دور قبلی به میزبانی شاهرود باعث شد تا سمنان بتواند میزبانی هفدهمین نمایشگاه را نیز به دست آورد، تأکید کرد: یکی از ملاک‌ها برای ناشران در راستای حضور در نمایشگاه کتاب، فروش کتاب‌ها است که خوشبختانه سال گذشته این امر در شاهرود تحقق یافت.

وی افزود: سال گذشته و در قالب شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان در شاهرود ۸۰۰ میلیون تومان کتاب فروخته و این امر سبب شد تا ما برای برگزاری هفدهمین دوره با مشکلی در راستای دعوت ناشران روبرو نباشیم.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان سمنان بابیان اینکه این نمایشگاه تا دوم دی‌ماه میزبان علاقه‌مندان است، بیان داشت: این رویداد فرهنگی به‌طورقطع می‌تواند بر تمام ابعاد و حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی سراسر استان تأثیر بسزایی داشته باشد لذا متصدیان برای این نمایشگاه بخش‌های جانبی را تدارک دیده‌اند.

فضیلت بیان کرد: نمایشگاه کتاب یک رویداد اجتماعی فرهنگی است که برپایی آن نیازمند مشارکت عمومی تمام دستگاه‌های اجرایی و خدماتی و ... است لذا امیدواریم تمهیداتی اندیشیده شود که بهترین همکاری با این نمایشگاه در سطح استان صورت گیرد.

مهر

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه