تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

در طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا؛    
۱۱.۵ میلیارد تومان کمک حامیان در استان سمنان جمع‌آوری شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل کمیته امداد سمنان گفت: در طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا طی سال گذشته ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سوی حامیان این استان جمع‌آوری شد.

به گزارش مرآت، محسن مسعودیان راد در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی اداره کل کمیته امداد استان سمنان ضمن بیان اینکه سال گذشته در طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا ۱۱ میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان کمک از حامیان جمع‌آوری شد، اظهار داشت: بر این اساس ۱۳۰ درصد تعهد این نهاد در حوزه اکرام ایتام محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه استان سمنان در رتبه نخست تحقق تعهدات این طرح قرار دارد، افزود: استان گیلان با تحقق ۱۲۶ درصدی و استان فارس با تحقق ۱۲۵ درصدی در طرح اکرام در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

۷۵ درصد از حامیان بومی استان سمنان هستند

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان جذب هرچه بیشتر کمک‌های نقدی و غیر نقدی و حمایت‌های معنوی برای کودکان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد را مهم‌ترین رویکرد این نهاد دانست و خاطرنشان کرد: حامیان می‌توانند ماهانه و یا مناسبت‌ها و اعیاد مختلف کمک‌های خود را به فرزندان معنوی خود داشته باشند.

مسعودیان راد بابیان اینکه ۱۲ هزار حامی، حمایت مادی و معنوی کودکان نیازمند استان سمنان را بر عهده‌دارند، یادآور شد: از این تعداد حامی ۷۵ درصد بومی استان و ۲۵ درصد خارج از استان هستند.

وی از آغاز پویش جذب حامی در استان سمنان در سال جاری خبر داد و گفت: تاکنون سه هزار حامی از اقشار و افراد مختلفی ازجمله کارمندان ورزشکاران اساتید و بازاریان کسبه معلمان کارگران و همه سایر اقشار مردم در این پویش شرکت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه حمایت از چهار هزار کودک نیازمند استان سمنان بر عهده این حامیان است، اعلام کرد: عموم مردم خیر و نیک‌اندیش استان می‌توانند با ارسال عدد ۱۴ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳ و یا از طریق پایگاه اینترنتی https://ekram.emdad.ir/ و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) در این طرح به‌عنوان حامی ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه