دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون عمرانی استاندار سمنان:
۱۰ هکتار اراضی اطراف مجتمع گردشگری سرخه خریداری شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه ۱۰ هکتار اراضی اطراف مجتمع گردشگری سرخه خریداری شود، گفت: رونق گردشگری در منطقه عامل اصلی توسعه خواهد بود.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات مجتمع فرهنگی هنری سرخه به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه ۱۰ هکتار از اراضی اطراف مجتمع گردشگری سرخه باید خریداری شود، اظهار داشت: افزایش بهره‌وری از این طرح در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه در توسعه زیرساخت‌های گردشگری و تبدیل استان به مقصد گردشگری مؤثر است، خاطرنشان کرد: یکی از مؤلفه‌های اصلی توسعه گردشگری در استان و تبدیل استان به مقصد گردشگری توسعه زیرساخت‌هاست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه این مجتمع علی‌رغم اینکه در سرخه احداث می‌شود، متعلق به‌کل مردم ایران است، افزود: زائران امام هشتم (ع) از خدمات و امکانات رفاهی گردشگری آن منتفع خواهند شد.

فخری با تأکید بر اینکه زمان‌بر شدن طرح‌های عمرانی یکی از مشکلات جدی این بخش است، بیان کرد: تأخیر در افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ها حلاوت و شیرینی اجرای آن را برای مردم از بین می‌برد و نیاز است تا با تلاش و پیگیری مضاعف، هر چه زودتر نسبت به تکمیل و بهره‌برداری از این مجتمع اقدام شود.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.