تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون سیاسی استاندار سمنان:    
۱۰۰۰ خادم اربعین استان سمنان تجلیل می‌شوند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه اجرای مراسم اربعین نشان از یک همت جهادی است، گفت: مراسم تجلیل از یک‌هزار خادم اربعین استان برگزار می‌شود.

به گزارش مرآت، حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان،  بابیان اینکه مراسم تجلیل از یک هزار خادم اربعین استان برگزار می‌شود، ابراز داشت: شکی نیست که این افراد نیاز به تجلیل نداشته و اجر خود را از آقا اباعبدالله الحسین (ع) دریافت خواهند کرد، ولی هدف اصلی برگزاری این همایش ترویج عمل خیر و صالح است تا دیگران برای حضور بیشتر در سال‌های آتی پای‌کار حضور یابند.

وی بابیان اینکه امسال تعداد زائران استان سمنان نسبت به دوره قبل سه برابر رشد داشت، افزود: اینکه بیش از ۳۰ موکب به زائران هم استانی و هم‌وطن در داخل و کشور عراق، خدمت‌رسانی می‌کنند، نشان دهنده روحیه معنوی و فرهنگی است که در این استان وجود داشته و همچنان نسبت به موضوعات معنوی و فرهنگی خدمت می‌کنند.

‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه هدف از تشکیل این جلسه آسیب‌شناسی موارد و مشکلات پیش‌روی مراسم اربعین است، ابراز داشت: قطعا ضمن احصا چالش‌ها با انجام اقدامات لازم نسبت به خدمت‌رسانی مطلوب‌تر طی سال آینده اقدام خواهد شد.

خجسته پور بابیان اینکه برای اینکه بتوانیم این وظیفه دینی و ملی را معرفی و آسیب‌ها را برطرف کنیم، نیاز به مستندسازی است، تصریح کرد: مستند سازی در همه مراحل، از جمع‌آوری کمک‌ها تا راه‌اندازی، خدمت‌رسانی و پایان کار باید در دستور کار قرار داشته باشد.

وی بابیان اینکه برخی چالش‌ها و مشکلات ممکن است در اختیار استان سمنان نباشد، افزود: اما پس از جمع‌آوری و احصاء، برای ستاد کشوری ارسال خواهد شد تا مشکلات در مرز مهران و در کشور عراق برطرف شود لذا علاوه بر آن توجه به ظرفیت و پتانسیل هر شهرستان نیز باید مورد توجه جدی قرار داشته باشد و درخواست‌ها نیز متناسب با ظرفیت و پتانسیل شهرستان‌ها بوده و بر همین اساس نیز ارزیابی‌ها صورت بگیرد.

‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه تجمیع موکب‌ها کار پسندیده و نیکویی است، اضافه کرد: البته باید این اقدام با مطالعات فرهنگی همراه باشد تا بتواند موفق و موثر واقع شود و می‌طلبد تا فرمانداران نسبت به انجام مطالعات فرهنگی در این خصوص اقدام کنند.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه