تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

در ایام تعطیلات نیمه خرداد ماه؛    
یک هزار تخلف در سامانه‌های عبور و مرور استان سمنان ثبت شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راه داری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: یک هزار تخلف توسط سامانه‌های ثبت تخلفات عبور و مرور در تعطیلات نیمه خرداد ماه در سطح راه‌های استان ثبت شد.

به گزارش مرآت، احسان منصور کیایی در حاشیه نشستی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان و در جمع خبرنگاران به میزبانی این اداره ضمن بیان اینکه یک هزار تخلف توسط سامانه‌های ثبت تخلفات عبور و مرور در تعطیلات نیمه خرداد ماه در سطح استان به ثبت رسید، تاکید کرد: این تعداد تخلفات فقط در ایام تعطیلی عید فطر و رحلت امام خمینی (ره) در سطح استان به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه این تخلفات برای اعمال قانون به مرکز ارجاعیات ناجا ارسال می‌شود، افزود: مدیریت ترافیک و دریافت اطلاعات برخط تردد در محورهای مواصلاتی استان سمنان با استفاده از دوربین‌های نظارت ترافیکی، سیستم‌های تردد شماری و دیگر سامانه‌های هوشمند انجام می‌گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان همچنین گفت: رانندگان خودروها در سفر رعایت مقررات و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز را مهمترین اصل بدانند تا زمینه کاهش تصادفات جاده‌ای در استان فراهم شود.

منصور کیایی با بیان اینکه ۵۹ سامانه ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان راه اندازی و فعال هستند، تاکید کرد: این تعداد سامانه جدای از دوربین‌های سیار پلیس راهور ناجا است که کار پایش و رصد تردد خودروها در سطح استان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه