شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون استاندار سمنان:    
یک سوم اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای استان سمنان جذب شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه بیش از ۱۰۸ میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی دستگاه‌های استان جذب شده است، گفت: این میزان یک سوم اعتبارات تخصیصی است.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری در جلسه بررسی آخرین وضع جذب اعتبارات تخصیص‌یافته تملک دارایی سرمایه‌ای دستگاه‌های اجرایی استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه اعتبارات تخصیص‌یافته تملک دارایی سرمایه‌ای دستگاه‌های اجرایی استان مجموعاً ۳۵۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است، بیان کرد: ۱۰۸ میلیارد تومان از این میزان تا کنون جذب شده است.

وی با اشاره به اینکه کمتر از یک سوم اعتبارات تملک دارای مصوب جذب ادارات شده است، بیان کرد: ادارات باید تلاش خود را برای جذب این اعتبارات به کار ببندند.

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی برای جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات گام بردارند، تاکید کرد: اعتبارات تملک دارایی با دشواری به دست آمده و تخصیص می‌یابد لذا با توجه به تلاش و زحماتی که برای آن کشیده می‌شود مدیران اجرایی باید برای جذب همه آن مبادرت ورزند.

فخری بیان کرد: سه دستگاه اجرایی آب و فاضلاب شهری استان سمنان، راه و شهرسازی استان و راه و شهرسازی شرق استان، دارای مشکلات عدیده برای جذب اعتبارات هستند که باید طی جلساتی مشکلات این ادارات کل نیز رفع شود.

وی با بیان اینکه عدم جذب اعتبارات توسط دستگاه‌های اجرایی استان سمنان به هیچ عنوان پذیرفته نیست، تاکید کرد: با مدیران مربوطه برخورد خواهد شد.

معاون استاندار سمنان بیان کرد: دستگاه های اجرایی می بایست گزارش اقدامات خود را به حوزه معاونت عمرانی استانداری اعلام کنند تا بتوانیم امار جذب اعتبارات تملک دارایی را داشته باشیم.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه