شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده نیروی انتظامی گرمسار:

یک جوان گرمساری در نزاع خیابانی جان باخت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده نیروی انتظامی گرمسار با بیان اینکه یک جوان گرمساری در نزاع خیابانی جان باخت، گفت: ضارب دستگیر و پرونده در دستور کار انتظامی و قضایی قرار گرفته است.

به گزارش مرآت، سرهنگ غلامحسین عرب در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه یک جوان گرمساری در نزاع خیابانی جان باخت، بیان کرد: این حادثه شب گذشته در خیابان سیادت گرمسار و در اثر درگیری فیزیکی گروهی رخ داده است.

وی با بیان اینکه در این درگیری یکی از طرفین دعوا بر اثر برخورد چاقو مجروح شده است، تاکید کرد: این جوان به رغم انتقال به بیمارستان، به دلیل شدت جراحت جان خود را از دست داد.

فرمانده نیروی انتظامی گرمسار با بیان اینکه یک نفر از کسانی که در نزاع دخالت اصلی را داشته دستگیر شده است، تاکید داشت: هم اکنون پرونده در دستگاه انتظامی و قضائی در دست بررسی است.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.