شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
یادمان شهدای فوتبال سمنان رونمایی شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به رونمایی از یادمان شهدای فوتبال سمنان گفت: اسطوره‌های ورزشی با تهیه یادمان و تندیس‌ها به نسل‌های بعدی انتقال پیدا می‌کند.

به گزارش مرآت، محسن جهانشیر در آئین افتتاح و رونمایی از یادمان شهدای تیم فوتبال آزادی سمنان که با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و علیرضا بیرانوند برگزار شد، اظهار داشت: تاکنون 2 یادمان و یک تندیس با موضوع شهدای ورزشکار در استان سمنان افتتاح‌شده است.

وی از همکاری مؤسسه سرو سرخ در طراحی این تندیس اشاره کرد و گفت: این یادمان در محل تمرین و بازی تیم آزادی نصب‌شده است تا به‌عنوان نمادی از قهرمانان واقعی معرفی شوند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ترویج شهادت‌طلبی، شناساندن الگوهای خوب را از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان برشمرد گفت: رونمایی از یادمان شهدای فوتبال سمنان در راستای این مهم انجام شده است. جهانشیر خاطر نشان کرد: امروز دشمن با هجمه‌های فرهنگی به دنبال کمرنگ جلوه دادن ارزش‌های انقلاب اسلامی است از این روز باید نقش قهرمانان و شهدای جنگ در جامعه معرفی شود.

تسنیم

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه