تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

با همکاری مشترک آستان قدس و کمیته امداد؛
گوشت یکهزار و 400 رأس قربانی در میان خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد استان توزیع می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فر‌ج‌الله وفادار دبیر کانون‌های خدمت رضوی از انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان با هدف ساماندهی قربانی‌ها و نذورات در عید قربان خبر داد.

فر‌ج‌الله وفادار دبیر کانون‌های خدمت رضوی از انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان با هدف ساماندهی قربانی‌ها و نذورات در عید قربان خبر داد و عنوان کرد بالغ بر یک هزار و 400 رأس قربانی با همکاری نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان و با هدف محرومیت‌زدایی بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد توزیع خواهد شد.

به گزارش کانون خبر و فضای مجازی کانون‌های خدمت رضوی استان سمنان وفادار با اعلام این خبر افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) و آستان قدس رضوی هر دو با یک هدف که رسیدگی به محرومین و نیازمندان می‌باشد اقدام به انجام این کار خیر در عید سعید قربان نموده و این امر پسندیده یکی از عبادت‌های خاص و مورد توجه حضرت حق است.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان سمنان تصریح کرد: دفاتر کانون‌های خدمت در سطح کشور با قدرت تمام عزم خود را در خدمت به محرومین جذب نموده و امیدواریم به اهدافی که مدنظر است برسیم.

وفادار با اشاره به انجام این عمل خداپسندانه در سال گذشته ادامه داد: این حرکت خیر سابقه‌ای یکساله دارد و بازتاب خوبی در سال گذشته از خود بجا گذاشته که به عنوان یک الگو در کل کشور پیاده خواهد شد.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی گفت: امیدواریم بانیان خیر بصورت پر شور در این کار خداپسندانه شرکت نمایند که این امر خیر همراه با نذر  برای امام هشتم( ع ) می‌باشد و موجب ایجاد انگیزه در بین خیرین خواهد شد.

شایان ذکر است خیرین می‌توانند ضمن مراجعه به کانون‌های خادمیاری و یا مراکز نیکوکاری کمیته امداد با اهداء نذورات خود د‌ر این طرح شرکت کنند.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.