شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

در ارتباط ویدئوکنفرانسی صورت گرفت؛     
گزارش استاندار سمنان به وزیر کشور درباره کرونا
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
علیرضا آشناگر استاندار سمنان در ارتباط ویدئوکنفرانسی استانداران سراسر کشور بارحمانی فضلی وزیر کشور از وضعیت کرونا در استان گزارش داد.

به گزارش مرآت، ارتباط ویدئوکنفرانسی وزیر کشور با استانداران کشور در حالی برگزار شد که علیرضا آشناگر استاندار سمنان نیز گزارشی از عملکرد ستاد مقابله با کرونای استان را به رحمانی فضلی ارائه کرد.

استاندار سمنان در این ارتباط ویدئوکنفرانسی بابیان اینکه در روز گذشته میزان مصرف بنزین در استان ۴۲۰ هزار لیتر بود، اظهار داشت: این آمار با کاهش ۷۲ درصدی، در مدت مشابه سال گذشته یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه بود.

علیرضا آشناگر با اشاره به اینکه میزان تردد در استان سمنان در روز گذشته به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۷۰ درصد کاهش یافت، افزود: این تردد روز گذشته در مقایسه با قبل از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی کاهش ۲۸ درصدی داشته است.

وی بابیان اینکه در اوج شیوع کرونا ویروس، میزان بستری مبتلایان در استان سمنان ۵۲۶ بیمار بود، یادآور شد: این رقم اکنون به ۱۸۰ بیمار رسیده و این در حالی است که یک‌هزار و ۲۷۱ مورد با علائم کرونا ویروس در هفته‌های گذشته به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند.

آشناگر با اشاره به اینکه از این تعداد ۷۷۵ مورد مثبت اعلام‌شده است، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۶۲۴ مورد درمان و با بهبودی کامل ترخیص شدند.

وی از اجرای طرح غربالگری کرونا ویروس در استان سمنان خبر داد و گفت: تاکنون ۸۲ درصد از اقشار مردم در استان در طرح غربالگری مقابله کرونا ویروس ثبت‌نام کردند

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه