تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    مدیر پردیس تئاتر شهرزاد:
گروه‌ها تمایلی به اجرا ندارند/ امسال فرصت اجرای تئاتر از دست رفت!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر پردیس تئاتر «شهرزاد» با اشاره به اینکه هنوز وضعیت اجرای این مجموعه تئاتری مشخص نیست تأکید کرد که گروه‌های تئاتری تمایلی به اجرا ندارند.

به گزارش مرات، محمد دشت‌گلی مدیر پردیس تئاتر شهرزاد درباره وضعیت از سرگیری فعالیت‌های این مجموعه تئاتری بعد از تعطیلی چندماهه اجراها، به خبرنگار مهر گفت: هنوز اجرایی در جدول برنامه‌های پردیس تئاتر شهرزاد نداریم. وضعیت فعالیت تئاتر در شرایط کرونایی موجود نامشخص است و هر لحظه احتمال ایجاد محدودیت و تعطیلی وجود دارد.

وی تأکید کرد: با توجه به شرایط نامشخص فعلی گروه‌ها تمایلی به اجرای آثارشان ندارند.

دشت‌گلی با اشاره به ابهام درباره نحوه فعالیت تئاتر در شرایط کرونایی فعلی، اظهار کرد: بیشتر خود گروه‌ها مایل به اجرای آثارشان در این شرایط ندارند زیرا در این شرایط درصد اینکه متضرر شوند بسیار بالا است.

مدیر پردیس تئاتر شهرزاد درباره اینکه آیا این مجموعه برنامه‌ای برای از سرگیری قطعی فعالیت‌های خود از فصل پاییز سال جاری دارد یا نه، تصریح کرد: برای فصل پاییز برنامه‌هایی را پیش‌بینی کرده‌ایم ولی چون موج آنفولانزا از پاییز آغاز می‌شود باز هم وضعیت مشخص نیست. به احتمال زیاد هم ما و هم تماشاخانه‌های دیگر فرصت اجرای تئاتر در سال جاری را از دست بدهیم.

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: با شرایط فعلی فعالیت‌های تئاتری باید به شکل دیگری ادامه پیدا کند و برای حفظ جان و سلامت مخاطبان و به خطر نیفتادن آن‌ها، باید اجرای تئاتر روند دیگری را در پیش بگیرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه