تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
گرشاسبی:اصلا دوست نداشتم مدیرعامل پیکان شوم/شیعی خودش اصرار داشت از باشگاه برود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: اصلا دوست نداشتم مدیریت باشگاه را قبول کنم ولی با اصرار اعضای هیات مدیره و همچنین موسسه بزرگ پیکان مجبور شدم این عنوان را قبول کنم.

به گزارش مرآت، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص حضورش در باشگاه پیکان به عنوان مدیرعامل اظهار داشت: در ابتدا بحثی درباره مدیرعاملی من نبود ولی با درخواستی که مدیران پیکان داشتند پیگیر شدند که در هیات مدیره به این موسسه کمک کنیم. بعد از اینکه کار را شروع کردیم خود آقای شیعی با توجه به جراحی که در ناحیه کمر داشت مصر بود که از سمت خود کنار برود و استراحت کند. حتی این درخواست شیعی پیش از حضور من مطرح شد. بعد از این اتفاق قرعه به نام من افتاد و با توجه به اینکه تیم در موقیت مناسبی در جدول ندارد قبول کردم به موسسه پیکان کمک کنم.

وی در خصوص اینکه آیا دوست نداشت مدیرعاملی را قبول کند گفت: اصلا و ابدا. برای این تصمیم هم دلایل خاص خودم را داشتم ولی بعد از درخواست هیات مدیره و پیگیری ها مجبور شدم این سمت را بپذیرم. سعی می‌کنم هر چه توان دارم به کار ببندم تا تیم به لیگ پایین‌تر سقوط نکند.

گرشاسبی با اشاره به اینکه رئیس هیات مدیره باشگاه در حال حاضر کیائی است گفت: یادم می‌آید وقتی در هیات مدیره پرسپولیس حضور پیدا کردم تیم همین شرایط را داشت و تیم در رده 16 جدول بود. آن زمان فقط 7-8 بازی از مسابقت گذشته بود ولی الان فقط 7-8 بازی باقی مانده است و با این شرایط تمام هدف ما این است که از نظر روحی و روانی به تیم کمک کنیم.

وی تصریح کرد: انصافا بازیکنان هم تلاش می‌کنند ولی در برخی بازی‌ها هم توپ‌های آنها گل نمی‌شد. از 2 بازی قبل کارهای انگیزشی را انجام دادیم، حسین فرکی هم خیلی تلاش کرد و خودش درخواست داد که پیکان مربی‌اش را عوض کند، در نهایت عبدالله ویسی کارش را شروع کرد و از 3 بازی گذشته از 2 بازی خارج از خانه مساوی گرفته و در یک بازی خانگی هم بازی را واگذار کرده است.

مدیرعامل باشگاه پیکان که با رادیو تهران گفت و گو می کرد، در خصوص تعویق مسابقات لیگ گفت: اصالت ورزش برای ایجاد و تامین سلامتی است لذا وقتی مسئولان سلامت کشور احساس خطر می‌کنند و اعلام می‌کنند که مسابقات نباید برگزار شود، ما هم باید تمکین کنیم. باید صبر کنیم تا خطر این ویروس کمتر شود، ضمن آنکه برگزاری مسابقات بدون تماشاگر لذتبخش نیست چون هواداران صاحبان اصلی ورزش هستند و آنها نباید از تماشای بازی‌ها محروم شوند.در بازی‌ها معمولا توپ در زمین چمن در تحرک است و ترشحات بینی و دهان بازیکنان به یکدیگر منتقل می‌شود و همین موضوع ایجاد خطر می‌کند ولی امیدواریم این دوره بحرانی را پشت سر بگذاریم و مسابقات از نو با شرایط خوبی برگزار شود.

انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه