شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معادن دامغان باز هم قربانی داد؛    
گازگرفتگی در معدن طزره دامغان یک کشته داشت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان گفت: وقوع حادثه در یکی از کارگاه های تونل غربی معدن طزره دامغان، منجر به گازگرفتگی و فوت یک کارگر این معدن شد.

به گزارش مرآت، محمود پورمعظمی گفت: حادثه در معدن زغال سنگ طزره دامغان منجر به گازگرفتگی یک معدنکار شد که او در حال اعزام به بیمارستان ولایت دامغان فوت کرد.
وی اضافه کرد: مجتبی گیلان کارگر ۳۱ ساله معدن رزمجا غربی البرز شرقی بود که در این حادثه جان خود را از دست داد.
پورمعظمی اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۲ ظهر امروز در حالی رخ داد که کارگر در تونل مشغول استخراج زغال سنگ بوده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دامغان تصریح کرد: به دنبال کسب اطلاع دقیق‌تر از مسؤولان شرکت البرز شرقی و نظر پزشکی قانونی درباره علت و چگونگی رخداد این حادثه هستیم.

پنجشنبه بیست و سوم خرداد ۹۸ نیز در حادثه ریزش تونل در معدن زغال‌سنگ البرز شرقی دامغان، ۲ نفر از کارگران که مشغول کار بودند، جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز در آن حادثه مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

۹۵ درصد سهام معادن البرز شرقی به ذوب آهن اصفهان واگذار شده و باقی سهام آن هم به عنوان سهام عدالت به کارگران و کارکنان این شرکت داده شده است.
مجموعه معادن زغال سنگ البرز شرقی در منطقه طزره دامغان در مناطق سردسیر و کوهستانی جنوب رشته کوه‌های البرز و در فاصله ۵۰ کیلومتری شهرستان دامغان واقع شده است.
شرکت البرز شرقی دارای یک هزار کارگر قراردادی و ۶۰۰ کارگر پیمانی است که به عنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی استان سمنان شناخته می‌شود.

ایرنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه