تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
کنکور آسان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
چند سالی است نام‌های مختلفی از مؤسسات کنکور به گوش می‌رسد که بزرگترین هدف آنها آمادگی و قبولی در کنکور است

چند سالی است نام‌های مختلفی از مؤسسات کنکور به گوش می‌رسد که بزرگترین هدف آنها آمادگی و قبولی در کنکور است. کنکور آسان است یکی از با سابقه ترین موسسه‌ها است که با فعالیت شبانه روزی در راستای ارتقای علمی دانش آموزان و آمادگی برای کنکور فعالیت می‌کند.. مؤسسه « کنکور آسان است » با برنامه ریزی منحصر به فرد برای مقاطع مختلف، آنها را برای کنکور آماده می‌کند و برنامه ریزی براساس شرایط دانش آموزان و در نظر گرفتن زمان و میزان آمادگی برای کنکور از اهداف این مؤسسه است. «انتشارات گیلنا» با کمک کتب و آموزشهای دیجیتال کمک آموزشی خاص و معلمان کار آزموده کتاب‌های درسی را با استفاده از روش‌های حل سریع و رمز گردانی به دانش آموزان ارائه می‌دهد. همچنین «کنکور آسان است» با نام مجموعه‌های آموزشی برای سال‌های مختلف آموزشی شناخته می‌شود. با این حال باید گفت انتخاب مؤسسه‌ای مناسب برای آمادگی کنکور بسیار مهم است، زیرا علاوه بر برآورده شدن هدف اصلی که قبولی در کنکور است هزینه‌های پرداخت شده نیز از اهمیت برخوردار است و فرد با انتخاب این مؤسسه و پرداخت هزینه مناسب می‌تواند بهترین پکیج‌های آموزشی را با روشی نوین و علمی به دست بیاورد.

تفاوت عمده کنکور آسان است با دیگر منابع کنکور

نحوه آموزش کتاب‌های آموزشی در این مؤسسه کاملاً متفاوت است و وجه تمایز آن با سایر مؤسسات آموزشی است. به طور نمونه استفاده از تکنیک‌هایی که آلفای ذهنی شما را فعال می‌کند در این مجموعه رایج است و به دانش آموزان استفاده از نیمکره راست و چپ مغز و بهترین زمان برای یادگیری دروس حفظی و استدلالی نیز آموزش داده می‌شود. همچنین با کمک تدریس های امیر مسعودی ، عارف ربیعیان و استاد حسین احمدی ، مفاهیم سخت و پیچیده به داوطلبان کنکور آموزش داده می‌شود و با این روش مطلب فراموش نمی‌شود. در بسیاری از مؤسسات کنکور روش‌هایی مانند حفظ کردن دروس و فرمول‌ها وجود دارد که پس از مدت کوتاهی بخش مهمی از آنها به دلیل عدم تکرار از حافظه پاک خواهد شد اما در این مؤسسه این روش کاملا متفاوت است و با تکنیکهای یادیارسازی با یک بار آموزش مطالب در ذهن شما تثبیت می شوند. با کمک تصاویر و ثبت آنها درمغز مطالب در مغز باقی خواهد ماند و به خاطرسپاری مطالب درسی و علمی ساده خواهد شد. این تصاویر شکل گرفته در مغز مربوط به هر درس با کمک فصل بندی و الگویی که به صورت کلی برای همه دروس در نظر گرفته می‌شود به هم مربوط می‌گردد. برتری کنکور آسان است نسبت به سایر موسسات استفاده از بهترین اساتید با به روز ترین تکنیکها منطبق با سرفصلهای کتاب درسی است.

خدمات « کنکور آسان است » به داوطلبان کنکور

«کنکور آسان است» برای انواع رشته‌های تحصیلی دارای پکیج‌های متنوعی است. بسته معلم خصوصی برای تمام رشته ها آماده شده که بالاترین سطح آموزش کنکور را برای شما تضمین می کند.
در صورتی که داوطلب کنکور باشید می‌توانید دروس مورد نیاز برای کنکور را در قالب پکیج‌های آماده شده تهیه کنید و بهترین تدریسهای طبقه بندی شده از جمله آموزش ، روشهای تست زنی و جمع بندی با توجه به پکیج‌های ارائه شده و سوالات آزمون‌های سراسری در این مجموعه قابل دسترسی است.
این موسسه علاوه بر پکیج های معلم خصوصی برای کنکور و دهم و یازدهم و دوازدهم خدمات رایگان مشاوره تحصیلی :
روش مطالعه کنکوری
مدیریت آزمون های آزمایشی و کنکور
کنترل هیجانات و استرس
مشاوره انگیزشی
را در اختیار تمام دانش آموزان سرزمین پهناورمان ایران قرار می دهد.
 به همین دلیل نتایج به دست آمده نشان از آمار بالای قبولی افرادی دارد که از محصولات کنکور آسان است استفاده کرده‌اند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت  www.konkursara.comمراجعه کنید.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه