تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل حج و زیارت استان سمنان:
کمک 20 میلیون تومانی کاروان‌های حج تمتع سمنان به سیل‌زدگان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر حج و زیارت استان سمنان از کمک بیش از 20 میلیون تومانی کاروان‌های حج تمتع استان در ماه مبارک رمضان به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش مرآت، خلیل دل‌پاک مدیر حج و زیارت استان سمنان، از کمک به سیل‌زدگان توسط کاروان‌های حج تمتع استان سمنان در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: در این راستا بیش از 20 میلیون تومان جمع‌آوری شده است.

مدیر حج و زیارت استان سمنان اضافه کرد: بیشتر کاروان‌های استان در انجام این امر خیر مشارکت داشتند و کمک‌ها را واریز کردند.

دل‌پاک با بیان اینکه 13 ماه مبارک رمضان مراسم احکام و فلسفه حج با حضور حجاج امسال و سال گذشته برگزار شد، عنوان کرد: استقبال عالی از این مراسم صورت گرفت.

وی ادامه داد: حدود 500 تا 600 نفر در این مراسم حضور یافتند و مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در آموزش عالی استان سخنرانی کرد؛ مداحی، تقدیر از یکی دو نفر از پیشکسوتان حج و اعطای جوایزی به زائران و شرکت‌کنندگان از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

مدیر حج و زیارت استان سمنان با تأکید بر اینکه جلسات کاروان‌ها معمولاً در ماه مبارک رمضان تعطیل می‌شود، تصریح کرد: اما برای اینکه با سایر جلسات آموزشی فاصله ایجاد نشود، کاروان‌ها یک جلسه توجیهی همراه با افطار دارند و این برنامه در اکثر کاروان‌ها اجرا می‌شود؛ قرائت قرآن و استفاده از فضای معنوی ماه میهمانی خدا در این جلسات مدنظر است.

فارس

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه